Esenler Sosyal Tesislerde Düğün Mekanları

Sosyal tesislerde düğün yapacaksan ve lokasyon olarak İstanbul Esenler’i tercih ettiysen, en güzel sosyal tesisleri listeledik. Ücretsiz fiyat teklifi al!

2 firma

Esenler

Esenler Kültür Merkezi

Esenler Kültür Merkezi, İstanbul'un Esenler İlçesi'nde düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz en uygun mekanlardan. Nezih bir semtte, evlendirme dairesine yakın ve ulaşımı oldukça kolay. Toplu taşıma.

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%35 27

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Eğer düğün masraflarını biraz kontrol altında tutmak istiyorsan ilk olarak mekan seçiminden başlaman gerekir. İstanbul'da avantajlı fiyatlarıyla önce çıkan işletmeler arasında Esenler'de hizmet veren sosyal tesisler de bulunmakta. Bir sosyal tesiste düğünün tek avantajı uygun fiyatları değil. Belediye, öğretmenevleri ve kamu kurumlarının bünyelerinde hizmet veren bu işletmeler şehrin güzel konumlarda bulunmaktalar. Özellikle Avrupa Yakası'nın birçok noktasından kolayca ulaşılabilecek bu mekanlar ilçenin Tuna ve Menderes gibi merkezi mahallelerinde yer almakta. Düğünü gerçekleştirebileceğin firmayı bulmak için profil sayfalarını incelemeye başlamalısın. Ardından beğendiğin mekanlarla iletişime geçerek merak ettiğin diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Düğün tarihini ve davetli sayını belirterek ücretsiz fiyat teklifi alabileceğini unutma.