Esenler Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesislerde düğün yapacaksan ve lokasyon olarak İstanbul Esenler’i tercih ettiysen, en güzel sosyal tesisleri listeledik. Ücretsiz fiyat teklifi al!

Esenler Kültür Merkezi

Esenler

Esenler Kültür Merkezi

İstanbul Esenler’de değerli misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek için mekân arıyorsanız sizi Esenler Kültür Merkezi’ne davet ediyoruz! Uzun zamandan beri...

500-750 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

27 3
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
Eğer düğün masraflarını biraz kontrol altında tutmak istiyorsan ilk olarak mekan seçiminden başlaman gerekir. İstanbul'da avantajlı fiyatlarıyla önce çıkan işletmeler arasında Esenler'de hizmet veren sosyal tesisler de bulunmakta. Bir sosyal tesiste düğünün tek avantajı uygun fiyatları değil. Belediye, öğretmenevleri ve kamu kurumlarının bünyelerinde hizmet veren bu işletmeler şehrin güzel konumlarda bulunmaktalar. Özellikle Avrupa Yakası'nın birçok noktasından kolayca ulaşılabilecek bu mekanlar ilçenin Tuna ve Menderes gibi merkezi mahallelerinde yer almakta. Düğünü gerçekleştirebileceğin firmayı bulmak için profil sayfalarını incelemeye başlamalısın. Ardından beğendiğin mekanlarla iletişime geçerek merak ettiğin diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Düğün tarihini ve davetli sayını belirterek ücretsiz fiyat teklifi alabileceğini unutma.