Çekmeköy Sosyal Tesislerde Düğün Mekanları

Sosyal tesislerde düğün yapmak isteyenler için İstanbul Çekmeköy'deki tüm sosyal tesisleri listeledik. Sen de hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

1 firma

Çekmeköy

7Tepe Sosyal Tesisleri

Kına gecesi, nişan, düğün, sünnet düğünü, nikah sonrası kokteyl ve yemek, toplu yemek gibi organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz.

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

41

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
İstanbul'da bir düğün planlıyorsan önünde her bütçeye uygun pek çok mekan seçeneği var demektir. İstek ve arzularını en iyi şekilde karşılayıp aynı zamanda fiyat avantajı da bulunan bir mekan arayışındaysan mutlaka sosyal tesisleri değerlendirmelisin. Kamu kurumlarının, öğretmenevlerinin veya belediyelerin bünyelerinde hizmet veren bu işletmelerden birini seçmeyi planlıyorsan elini çabuk tutman gerekli çünkü özellikle yaz aylarında mekanlar çok yoğun olmakta. Bu yüzden hemen mekanları incelemeye başlayıp planladığın düğün için uygunluklarını değerlendir. Kapasite, fiyat aralığı ve hizmet içeriği gibi detaylara kolayca ulaşabilirsin. Merak ettiğin ayrıntılar ve işletmenin uygun olduğu tarihler içinse iletişime geçebilirsin. Beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi alarak bütçene uygunluklarını değerlendirebilirsin.