Erzurum Sosyal Tesislerde Düğün

Hem şık, hem bütçene göre bir düğün organize etmek istiyorsan Erzurum'daki tüm sosyal tesisleri incele, hizmetlerini öğren ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Erzurum Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Yakutiye 250 10 TL 2.500 TL

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün İçin Organizasyon Fikri

Sosyal tesislerde düğün yapmaya karar verdiyseniz davetli sayınıza ve mevsim koşullarına göre bir konsept belirleyebilirsiniz. Örneğin, yaz düğünü için kır bahçesi ve havuz başı düğün seçeneğini değerlendirebileceğiniz gibi, kış düğünü için de kış bahçesi, restoran ya da davet salonunda şık bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kır bahçesinde yapacağınız kır düğünü için balonlar, çiçekler ve ışıklandırmalarla hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz. Pistin etrafını renkli ışıklarla süsleyebilir, masa süsmelerinde dekoratif mumlar kullanabilirsiniz. Eğer daha farklı bir fikir arıyorsanız anı köşesi de oluşturabilirsiniz. Müstakbel eşinizle beraber geçirdiğiniz tüm zamanların fotoğraflarının asılı olduğu ışıklı bir ağaç ve konuklarınızın hakkınızda yazacağı bir anı defteri oldukça hoş bir fikir olabilir. Eğer havuz başı düğün yapmak istiyorsanız, sosyal tesisler içerisinde öğretmenevi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Havuz başı düğün konsepti için çiçekli bir gelin yolu yaptırarak konukların karşısına ilk çıkışınızı daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Havuzu süslemelerinize dahil etmenizi tavsiye ederiz. Havuzun üzerine bırakacağınız yüzen mumlar ve çiçekler oldukça hoş görünebilir. Kış düğünü için de size tavsiyemiz sosyal tesislerin kapalı salonlarını tercih etmeniz. Erzurum kışı sert geçen bir ilimiz olduğu için, ısıtmasının iyi olduğu kapalı bir alanda düğün yapmak, kış bahçesinde düğün yapmaktan çok daha uygun olacaktır.

Erzurum Sosyal Tesisleri Size Neler Sunuyor?

Erzurum’daki sosyal tesislerin bazıları size eşsiz bir manzara imkanı sunar. Menü içerikleri zengin ve fiyatları da oldukça uygundur. Oldukça şık restoranları ve kafeleri mevcuttur. Otantik bir düğün yapma fırsatı sunan tesisleri de bulunmaktadır.

Erzurum’daki sosyal tesisler size uygun fiyatlı düğün yapma imkanı sunarlar. Hem kaliteli hem de bütçe dostu düğün organizasyonu için mutlaka sosyal tesislere göz atın ve ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın!