Restoranlar Ankara

Konu Başka Risto Nozze

Konu Başka Risto Nozze

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Rustik konsept uyguluyor.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Büyük gelin odası veriliyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Konu Başka ekibi olarak, yenilikçi bakış açımız ve samimi atmosferimizle, doğanın içindeki romantik akşamınızı kusursuz kılıyoruz. İlke edindiğimiz kaliteli ve “başka” hizmet anlayışımız sayesinde, Ankara düğün yemek mekanlarından ayrışıyoruz. Biricik gecenizde, alışılmışın dışında zengin menü alternatifleri sunuyoruz. Baştan sona detaylıca planladığımız kutlamanızın her aşamasını, arzularınıza göre şekillendiriyoruz.

Davet Alanları

Konu Başka Ristro Nozze’nin açık ve kapalı davet alanlarında, tüm sevdiklerinizi ağırlamak üzere, 625 kişiye varan kutlamalar düzenleyebiliyoruz. Yıldızların altında romantik anların sahnesi olan bahçemiz, çim zeminle kaplı. Yeşil ağaçların arasında yer alan salonlarımız da yüksek tavan ve kolonsuz yapıları dolayısıyla oldukça havadar. Böylece, merkezi konumumuza rağmen, size özgürce eğlenebileceğiniz konforlu bir alan sunuyoruz.

Dekorasyon

Muhteşem kır manzarasıyla kendine hayran bırakan açık davet alanımızda, oturma düzenini 6 kişilik yuvarlak ve dikdörtgen masalarla oluşturuyoruz. Rustik sandalyelerimizi, konuk sayısına göre yerleştiriyoruz. İç mekanda gerçekleşecek davetler içinse, uzun ziyafet masaları, dikdörtgen veya ahşap masalar kullanıyoruz. Deri sandalye ve konforlu koltuklarda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Gri, siyah ve bej renklerinin ağırlıklı olduğu salonlarımız, özel tasarım duvar boyamaları ve perdeleriyle şık bir görsel sunuyor.

Hizmetler

Konu Başka Gölbaşı Restaurant düğün gecenizi; uzman etkinlik koçumuz eşliğinde, tamamen sizin arzularınız doğrultusunda planlıyoruz. Kutlamanıza neşe katacak profesyonel müzik ekibimizi ağırlamadan önce, ışık ve ses ekipmanlarımızı kuruyoruz ve sahnemizi hazırlıyoruz. Beraberliğinizin mutluluğunu sevdiklerinizle paylaştığınız anlamlı gününüzü, yüksek çözünürlükte kayıt altına alıyoruz. Neşenizi, fotoğraf ve video karelerinde ölümsüz kılıyoruz.

Usta şeflerimiz ve hünerli mutfak ekibimizle, kutlamanıza özel zengin menü seçenekleri oluşturuyoruz. Kaliteli ürünlerle hazırladığımız enfes tabaklarımızı, kibar suplalarda servis ediyoruz. Arzu ederseniz, davet hazırlık aşamasında menülerimizi tadabilir ve içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Bünyemizde, rahatça hazırlanabileceğiniz bir gelin odası bulunuyor. Düğün sonrası eğlence için ayırdığımız after parti alanımız var.

Birlikteliğinizin en anlamlı gecesinde, uzman kadromuz eşliğinde hayallerinizi gerçeğe taşıyoruz. Yenilikçi ve dinamik hizmetimizle, “Bu Sefer Konu Başka” diyerek sıra dışı kutlamaların adresi oluyoruz. Açık ve kapalı alanlarımızı, lezzetin kokusuyla donatıyoruz. Ankara Gölbaşı düğün mekanları fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Sayfadaki iletişim formunu doldurarak da firmamızın fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

Konu Başka Risto Nozze Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Konu Başka Risto Nozze Sıkça Sorulan Sorular

Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları ne kadar?

Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Konu Başka Risto Nozze kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konu Başka Risto Nozze 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.