Develi Ankara

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Develi Ankara
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Develi Ankara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Develi Ankara Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Develi Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Develi Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Develi Ankara düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Develi Ankara düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Develi Ankara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Develi Ankara 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Develi Ankara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Develi Ankara düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Develi Ankara düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Develi Ankara düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, parti ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Develi Ankara Hakkında

1912 yılında başlayan hikâyemiz günümüzde ilk günkü heyecanımız ve işi duyduğumuz tutku ile devam ediyor. 4 kuşaktır devam ettirdiğimiz mesleğimizin başlangıcı bir asırdan fazla süre önce Gaziantep’te başladı. Yaptığımız işe olan inancımız ve duyduğumuz sevgi sayesinde çok çalışıp hep daha iyisine ulaşmaya çalıştık. Nitekim başardık da, şu an ortalama 1000 çalışan ve 12 farklı şube ile markalaşan adımızı tüm Türkiye’ye duyuruyoruz. Üstelik Girne’deki şubemiz ile Kıbrıs’ta bile varız. Fakat bugün burada bizim de çok sevdiğimiz ve büyük çabalar ile hayata geçirdiğimiz bir şubemizden söz edeceğiz. Develi 1912 Ankara, şehrin en merkezi ve nezih konumlarından birinde Nenehatun Caddesi’nde misafirlerini ağırlıyor.

Restoranımız adına yakışır bir şekilde hem çok modern, hem nezih hem de bir o kadar konforlu. Bunu da ödüllü mimarımız sayın Kaan Çetinkaya’ya borçluyuz. Hayal ettiklerimizi gerçeğe dönüştürdü ve hatta üzerine bile çıktı. Şimdi 3 katlı bir bina olan restoranımızda toplam 350 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz. Fakat a la carte yemek servisimiz dışında düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Harikulade yemeklerin yendiği ve bol eğlenceli anların yaşandığı bir düğün için Develi ailesi olarak bu mutlu gününüze şahit olmaktan mutluluk duyarız.

Açık ve kapalı alan seçeneklerimiz ile yaz kış fark etmeksizin yılın her günü organizasyonlara açığız. Bu alanlarda 100 ile 200 kişi aralığında konuk sayısını rahatlıkla ağırlayabilecek kapasitelerimiz mevcut. Davetli sayınız belli olduktan sonra sizinle görüşerek damak tadınıza uygun bir düğün menüsünü birlikte belirleyebiliriz. Bütçenize uygun olacak şekilde belirleyeceğimiz set menümüzün içeriğini mutfağımızın yaptığı tüm yemekler arasından seçebilirsiniz. Develi Ankara menü fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle sayfadaki formu kullanarak ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satınalma Müdürü

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Nenehatun Cad. No: 73 Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Develi Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.