Ankara'da Düğün Yapmanın Maliyeti Nedir?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:23 dakika

28.06.2020

Ankara'da düğün yapacak çiftleri, özellikle de damatları ilgilendiren Ankara düğün fiyatları Düğün.com farkıyla burada!

Ankara Düğün Maliyeti

Ankara Gelinlik Fiyatları

Ankara'da gelinlik fiyatları ne kadar? diye araştırmaya başladıysanız doğru yerdesiniz. Ankara gelinlik moda evleri piyasasına baktığımızda karşımıza minimum başlangıç fiyatı olarak 1.250 TL, ortalama fiyat olarak ise 2.500 TL çıkıyor. Karşınıza çıkan fiyatı belirleyen en teme unsurlar gelinliğinizin tasarımı, kumaşı ve üzerinde kullanılan işlemelerdir.

Şehirde bulunan, uygun fiyatlı gelinlik seçeneklerine sahip firmaları da incelemek istersen şuraya bakabilirsin: Ankara'da Ucuz Gelinlik Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Ankara Gelin Başı Fiyatları

Ankara'da gelin başı için kuaför aramaya başlayan Düğün.com Gelinleri! Ankara gelin başı fiyatları minimum bir paket içeriği ile 250 TL, ortalama bir paket içeriği ile ise 500 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu paketlere prova gelin saçı makyajı, düğün günü gelin saçı ve makyajı, manikür, pedikür gibi hizmetler dahil olmakla birlikte, fiyatları bu hizmetlerin ne kadar kapsamlı olduğu belirliyor.

Gelin saçı ve makyajın için şehirde öne çıkan firmaları da incelemek istersen şuraya bakabilirsin: Gelin Adayları İçin Ankara Gelin Saçı Kuaför Tavsiyeleri

Ankara Gelin Buketi Fiyatları

Ankara çiçekçileri piyasasında gelin el çiçeği fiyatları araştırıldığında minimum özellikler içeren bir gelin buketinin 100 TL'ye, ortalama donanıma sahip bir buketin ise 200 TL'ye mal olacağını görüyoruz. Elbette fiyatı belirleyen birtakım faktörlerle oynayarak maliyeti kendi bütçenizde sabitleyebilirsiniz.

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün.com, Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatları ile Ankaralı çiftlere birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Ankara düğün fotoğrafçıları piyasası ortalama bir çekim hizmeti için 3.500 TL talep ederken minimum hizmet bedeli için talep 350 TL. Aradaki bu uçurum tamamen sizin nasıl düğün fotoğrafları istediğinizle hatta içerisinde düğün videosunun olup olmadığı ile açıklanabilir.

Ankara Düğün Pastası Fiyatları

Ankara düğün pastası fiyatları hesaplanırken dilim olarak değil bütün bir pasta bazında hesaplanıyor. Bir düğün pastası için minimum 500 TL, ortalama ise 4000 TL gibi rakamlarla karşılaşıyoruz. Bu fiyatları belirleyen, rakamları aşağı ya da yukarı çeken birtakım faktörler var. Pastanın boyutu, tasarımının ne kadar özgün olduğu, içerdiği malzemeler bütçenin belirlenmesiyle yakından ilgili.

Ankara'nın ihtişamlı düğün mekanları da burada: Ankara'nın En Lüks Düğün Mekanları

Ankara Kına Organizasyon Fiyatları

Ankaralı gelin adayları Ankara kına gecesi organizasyonları için artık planladıkları davetin yaklaşık olarak maliyetini hesaplayabilecekler. Ankara kına gecesi organizasyon fiyatları kişi başı ortalama 50 TL, minimum hizmet bedeli ile 15 TL.

Geleneklerinden kopmayan gelin adaylarına: Ankara’da Gelin Hamamı Yapılan Mekanlar ve Paketleri

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün mekanı süslemesi, gelin yolu, giriş takı, masa çiçekleri, şamdanlar, havai fişek ve barkovizyon gösterileri gibi organizasyon işleri ile sizin yerinize ilgilenecek Ankara düğün organizasyon firmaları piyasasında karşımıza çıkan Ankara düğün organizasyon fiyatları ortalama 15 TL iken, kişi başı minimum fiyat 7 TL.

Ankara Düğün Davetiyeleri Fiyatları

Ankara davetiye firmaları için ödeyeceğiniz fiyat, adet başına minimum 1 TL, ortalama ise 3 TL civarında olacaktır. Ankara düğün davetiyeleri fiyatları için firmalardan mutlaka fiyat teklifi isteyin.

Ankara Düğün Dansı Fiyatları

Son yıllarda çiftler ilk danslarını şansa ve doğaçlama figürlere bırakmamayı tercih ediyor. Bu sebeple düğün dans dersi almak sıkça rastlanır oldu. Ankara'daki dans kursları da bu eğitimi paket halinde minimum 300 TL’ye, ortalama ise 500 TL’ye veriyor. Ayrıca Düğün.com'un Ankara dans kursları fiyatları üzerinden yaptığı indirim ve kampanyaları sakın kaçırmayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

ESRA DAL

Düğün Tarihi: 15.10.2014


ELLERİNİZA SAĞLIK ARAŞTIRMALARINIZ FAYDALI OLDU


Fatma saygı

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Düğün planlamamda fiyatlar yardımcı oldu teşekkürler her çiftin ne kadar harcayacağım düğün için telaşı bizdede başladı