Ramada Plaza Konya

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ramada Plaza Konya
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ramada Plaza Konya Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ramada Plaza Konya Genel Özellikler

Otel Türü
5* Otel

Ramada Plaza Konya Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ramada Plaza Konya Sıkça Sorulan Sorular

Ramada Plaza Konya düğün fiyatları ne kadar?

Ramada Plaza Konya düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ramada Plaza Konya düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ramada Plaza Konya kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ramada Plaza Konya 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ramada Plaza Konya düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ramada Plaza Konya düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Ramada Plaza Konya düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ramada Plaza Konya düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar, baby shower, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ramada Plaza Konya Hakkında


Şehrin merkezin şık mimarisiyle yükselen modern bir 5 yıldızlı otel Ramada Plaza Konya. Kişiye özel hizmet tutkumuz, zarafet anlayışımız ile klasik ve lüks tasarımızı sizinle buluşturuyoruz. Damak tadınızda harika izler bırakacak lezzetler ve ayrıcalıklı bir konaklama keyfini yaşamanız için…

Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve göz kamaştıran tasarımımız ile Türkiye’de hizmet ve donanımları bakımında bir 5 yıldızlı lüks otelden daha fazlasını sağlama garantisi veriyoruz. Farklı damak tatlarına hitap eden restoranlarımız, geniş odalarımız ve farklı boyutlardaki gruplar için değişik ebatlarda tasarlanmış toplantı ve balo salonlarımız… Konya’nın en önemli toplantı, etkinlik ve kongrelerine ev sahipliği yapıyoruz. Konforlu ve ferah odalarımızın her biri son teknoloji ile donatıldı. Türk ve Dünya mutfaklarından yaratıcı lezzetlerin sunulduğu Saja Restaurant & Bar, 300 kişi kapasitesiyle Kapari Restaurant ve Lobby Lounge Bar’ı iş seyahatleriniz ve konaklamanız sırasında hoş vakit geçirmeniz için kurduk. Dilerseniz düğün organizasyonunuz öncesi sağlık kulübümüzde kendinize bir masaj hediye edebilir ya da hamam keyfi sürebilirsiniz. Hem dinlenir hem de yenilenirsiniz. Artık düğününüze bomba gibi hazırsınız!

Toplam 762 metre kare olan Ramada Plaza Konya Balo Salonu’muz kolonsuz olmakla birlikte iki ayrı salon olarak da kullanılabilen teknolojiler barındırıyor. Tavandan inen perde, sabit projeksiyon, ışık sistemi, salonun her yerine eşit miktarda ses dağılımı yapan üst düzey bir akustik sisteme sahip. Düğün, nişan, kına gibi özel davetleriniz için de en ufak detaya kadar çalışıldı. Size hazırlanmanız için bir oda tahsis etmekten özel dekorasyona kadar hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte kusursuz bir düğün organizasyonu geçiriyorsunuz.

Şehrin merkezinde ulaşım kolaylığına sahip olan otelimiz, Mevlâna Müzesi dahil birçok önemli merkeze oldukça yakın. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Horozluhan Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No: 58/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ramada Plaza Konya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.