Gherdan Gold Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gherdan Gold Otel - Oteller
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gherdan Gold Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Gherdan Gold Otel Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Gherdan Gold Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gherdan Gold Otel Sıkça Sorulan Sorular

Gherdan Gold Otel düğün fiyatları ne kadar?

Gherdan Gold Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gherdan Gold Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Gherdan Gold Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gherdan Gold Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gherdan Gold Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gherdan Gold Otel düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Gherdan Gold Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gherdan Gold Otel düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, kına, parti, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gherdan Gold Otel Hakkında

Konya’ya yeni bir soluk kazandıran Gherdan Gold Otel’de yıllar boyunca unutamayacağınız özel bir düğüne hazır mısınız?

Sektörde yıllardan beri tecrübeye sahip olan firmamızda en güzel günlerinizde düzenlediğiniz düğünlerinize ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sadelik ve şıklığı aynı anda buluşturan salonumuzda konuklarınızı ağırlamak ve tatlı telaşınıza ortak olmak bizi yeni davetlere ev sahipliği yapma konusunda daha da motive ediyor. Salonumuzda düzenlediğimiz etkinliklerde hayallerinize kavuşabilmeniz için sizi dikkatle dinliyoruz ve yıllardan beri hayalini kurduğunuz düğünü en ince detaylarına kadar hayata geçiriyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde dile getirdiğiniz isteklerinizi düğün tarihiniz gelip çattığında salonumuzda canlı bir şekilde görmek sizi mutlu edecektir. Gherdan Gold Otel Konya İstanbul yolu üzerindeki kolay ulaşım sağlanabilen konumu sayesinde misafirlerinizin gelirken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağı bir mekân. Aynı zamanda sahip olduğumuz otoparkımız sayesinde konuklarınız araçlarını rahatça park edebilirler.

400 ila 500 konuğunuzu ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Gherdan Gold Otel’de bu kapasite dahilinde düğününüze katılacak misafirleriniz için özel oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Örneğin; kalabalık bir grup halinde düğününüze gelen konuklarınızın hep bir arada oturmasına imkân sağlamak için büyük masalar etrafında oturma düzenleri hazırlıyoruz. Salonumuzun dizaynı aşamasında beyaz ve altın rengini ağırlıklı olarak kullanmayı tercih ettik. Bu iki renk istediğimiz sadelik ve şıklığı bir arada mekânımızda hayata geçirmemize yardımcı oldu. Ayrıca düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz usta aşçılarımız tarafından hazırlanan leziz yemeklerimiz de sizi bekliyor.

Belki de aradan yıllar geçtikten sonra çocuklarınıza anlatacağınız düğününüzü gerçekleştirmek için Gherdan Gold Otel Konya Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Kosova Mh. Bende Sk. 12/1 Selçuklu

 • Nasıl gelinir?

  İstanbul yolu üzerinde MTA Tramvay durağı karşısındadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gherdan Gold Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.