Elite Hotels Dragos*

Elite Hotels Dragos
Mutluluğunuzun her saniyesini rüya gibi bir atmosferde gerçekleştiriyoruz...

Masa düzeninden çiçeklere, size özel menü seçiminden düğün pastasına, ışıktan müziğe her detayın incelikle düşünüldüğü kusursuz bir düğünün ardından gelin ve damadı muhteşem manzaralı balayı süitine davet ediyoruz...

Yüksek tavanlı ve kristal avizelerle aydınlanan, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı balo salonlarımız, banket düzeninde 230 kişi kapasiteli nişan ve düğün organizasyonlarında misafirlerini ağırlamaktadır.

Elite Otel Dragos, yaz mevsiminde Palmiye ağaçları arasında bulunan bahçe katındaki havuz kenarında banket düzeninde 300, kokteyl düzeninde 400 kişilik hafızalara yer eden yaz düğünlerine imza atmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
F&H fatma & hakan Düğün Tarihi: 01/02/2016

her şey güzeldi

C&S Ceyda & Serkan Düğün Tarihi: 11/09/2015

Elit otel ile organizasyonumuzu mükemmel ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirdik. Salon düzeni, menü, temizlik, otel yöneticilerinin ilgisi mükemmeldi. Aksiliklerden dolayı kendi gecemize yetişemeyip geç kaldığımız organizasyonda, otel satış müdürlerini bizim yerimize misafirlerimizi karşılarken, ve ikramlarda bulunurken bulduk. Umduğumuzdan daha güzel bir kına organizasyonu oldu. Yardımlarından ve ilgisinden dolayı özellikle Şeyda ve Selma hanıma bu güzel ve rüya gibi organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Oteli evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

SE Seda Düğün Tarihi: 25/07/2015

200 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Garsonları ilgisi mükemmel sürekil etrafımızdaydılar. Yemeklerindeki başarısı da çok iyiydi. Ayrıca mekan geniş ve ferah bir yer müzikten süslemelere kadar her şeyi sorunsuz bir şekilde idare ettiler. biz mekandan çok memnun kaldık.

P&A Pervin & Ali Düğün Tarihi: 12/06/2015

Bu mekanda düğünümüz oldu. Mekan çalışanlarından olan 2 hanımefendiden inanılmaz memnun kaldım. Nikahım da bu salonda gerçekleşti. Masa süslemeleri için bazı isteklerim vardı. Onları yerine getirmenin haricinde ekstra katkıda bulunmaları beni mutlu etti. Mekanın çalışanları size olması gereken ilgiyi gösteriyorlar. Ben çok memnun kaldım.

M&A Merve & Altuğ Düğün Tarihi: 14/02/2015

14 ŞUBAT 2015 de gerçekleştirdiğimiz düğünümüz tam anlamıyla harikaydı.Başta düğün.com ailesi ve elit hotel dragos ailesine çok teşekkür ediyoruz.Yemeklerin sunumu, görevli arkadaşların davetlilere olan ilgisi kısacası A'dan Z'ye herşey mükemmeldi.:)

N&C NUR & CİHAN Düğün Tarihi: 28/09/2014

28 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirmiş olduğum düğünüm tam anlamıyla mükemmeldi bütün çalışanlar yemek sunumları müzik herşey tam hayal ettiğim gibiydi kesinlikle tavsiye ederim

ME MERVE Düğün Tarihi: 27/09/2014

Mekanı fiyatının uygun olması ve kaliteli bir yer olmasından dolayı tercih ettik. Otelde çalışan yetkili arkadaş bize gerçekten çok yardımcı oldu. Tüm verdikleri sözleri tuttular kesinlikle hiç bir sıkıntı yaşatmadılar. Otoparkı yeterliydi. Düğün gecesi otelde kaldık sonrasında ise bodrumda bulunan otellerinde iki gün bedava balayı tatili verdiler. Salon oldukça geniş dans pistide büyüktü. Düğünümüz yemekli olmuştu ve her şey gayet güzeldi. Mekanı her şeyiyle tavsiye ediyorum biz çok memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Elite Hotels Dragos ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Elite Hotels Dragos hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap