Keptur Park Hotel & Restaurant*

Keptur Park Hotel & Restaurant
Yeni bir hayata özel bir başlangıç... Özel düğün ve nikah paketlerimiz ile Keptur Park Hotel & Restaurant ın çim, bahçe ve havuzbaşı mekanlarının büyülü atmosferinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı sunuyoruz. 1000 kişiye kadar tüm davet ve organizasyonlarınızda size özel mönü seçeneklerimiz ile konuklarınızı Keptur Park Hotel servis ve kalitesi ile ağırlayabilirsiniz..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
NE necdet Düğün Tarihi: 22/08/2015

400 kişilik ikramlı olan organizasyonumuzda, ikramlar sunuldu, ikramların tadı, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Misafirlerim de kendilerine sunulan hizmetten oldukça memnun kalmışlar. Mekanın otoparkı var dolayısıyla araç ile ilgili bir olumsuzluk yaşamadık. Gelin odası vardı otelin suit odası tahsis edilmişti bize oldukça işlevsel ve konforluydu. Masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi.

ER EROL Düğün Tarihi: 22/08/2015

Kardeşimin düğünü gerçekleşti bu mekanda, hizmet kalitesi gayet güzel, memnuniyet üst düzeydeydi, ikramlı bir organizasyondu, Tercih sebebimiz fiyat uygunluğu oldu, masa düzeni, süslemeler her şey ile gayet muhteşem bir mekan.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Keptur Park Hotel & Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Keptur Park Hotel & Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap