Samsun Yemekli Düğün

Düğün yapabileceğin tüm Samsun restoran bir araya getirdik. Lezzetli menüler eşliğinde samimi bir düğün yapmayı planlıyorsan bu restoranları mutlaka incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


Samsun Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Atakum 220 34 TL 7.480 TL
Ladik 200 10 TL 2.000 TL
Bafra 100 10 TL 1.000 TL
İlkadım 200 10 TL 2.000 TL
Çarşamba 750 10 TL 7.500 TL
Alaçam 200 10 TL 2.000 TL

Yemekli Düğün Mekanında Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Düğün yemeği verecekseniz, menü seçimine, yemeklerin lezzetine, hijyen kurallarına uyulup uyulmadığına, düğün günü sizinle kaç personelin ilgileneceğine dikkat etmelisiniz. Menü seçiminde bulunurken, mümkün olduğunca davetlilerinizin damak tadına hitap edecek yiyeceklere yönelmeli, iddialı menülerden kaçınmalısınız. Alternatifli yemek seçenekleri sunmak, örneğin etin yanında ikinci bir seçenek olarak sebze yemeği ikram etmek, doğru bir tercih olacaktır. Yemeklerin lezzetinden emin olabilmeniz için, düğün yemeği öncesi tadım yapmanızı, restoran sahibiyle anlaşmadan önce, tadım için randevu talep etmenizi öneririz.

Yemekli restoran düğünlerinde, masalar arası boşluğun yemek servisi için elverişli olup olmadığı ve konuklarınız için uygun oturma düzeni oluşturup oluşturamayacağınız da dikkat etmeniz gereken bir diğer konudur. Masaların çok küçük olmamasına ve masa başı düşen kişi sayısını konuklarınızın rahat edebileceği şekilde ayarlamaya dikkat etmelisiniz. Dar masalarda, masa süslemelerine yer verirken, küçük dekoratif süsleri kullanmaya, gösterişli şamdanlar, mumluklar, vazolar kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Restoran düğünlerinde nasıl bir gelinlik giymeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, bizim tercihimiz düz kesim ya da midi boy modellerden yana olacaktır. Prenses ve A kesim gibi kabarık gelinlikler ile restoranda masalar arasında hareket kabiliyetiniz kısıtlı olacaktır. Ayakkabı seçiminizi, gelinliğinize uygun tonlarda ve modelde, dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Restoran düğünleri damatlık seçiminde damat adaylarına özgürlük sunar. Düğün için bir konsept belirlendiyse, o konsepte uygun olacak şekilde damat adayları smokin giyebilecekleri gibi, blazer ceket ve kanvas pantolon ile de şık olmayı seçebilirler.

Samsun yemekli düğün fiyatları üzerine araştırma yapacaksanız, bulunduğunuz sayfayı kullanmanızı öneririz. Şehrinizde yemekli düğün yapabileceğiniz restoranları listeleyerek, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.