Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Mekanında Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Düğün yemeği verecekseniz, menü seçimine, yemeklerin lezzetine, hijyen kurallarına uyulup uyulmadığına, düğün günü sizinle kaç personelin ilgileneceğine dikkat etmelisiniz. Menü seçiminde bulunurken, mümkün olduğunca davetlilerinizin damak tadına hitap edecek yiyeceklere yönelmeli, iddialı menülerden kaçınmalısınız. Alternatifli yemek seçenekleri sunmak, örneğin etin yanında ikinci bir seçenek olarak sebze yemeği ikram etmek, doğru bir tercih olacaktır. Yemeklerin lezzetinden emin olabilmeniz için, düğün yemeği öncesi tadım yapmanızı, restoran sahibiyle anlaşmadan önce, tadım için randevu talep etmenizi öneririz.

Yemekli restoran düğünlerinde, masalar arası boşluğun yemek servisi için elverişli olup olmadığı ve konuklarınız için uygun oturma düzeni oluşturup oluşturamayacağınız da dikkat etmeniz gereken bir diğer konudur. Masaların çok küçük olmamasına ve masa başı düşen kişi sayısını konuklarınızın rahat edebileceği şekilde ayarlamaya dikkat etmelisiniz. Dar masalarda, masa süslemelerine yer verirken, küçük dekoratif süsleri kullanmaya, gösterişli şamdanlar, mumluklar, vazolar kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Restoran düğünlerinde nasıl bir gelinlik giymeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, bizim tercihimiz düz kesim ya da midi boy modellerden yana olacaktır. Prenses ve A kesim gibi kabarık gelinlikler ile restoranda masalar arasında hareket kabiliyetiniz kısıtlı olacaktır. Ayakkabı seçiminizi, gelinliğinize uygun tonlarda ve modelde, dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Restoran düğünleri damatlık seçiminde damat adaylarına özgürlük sunar. Düğün için bir konsept belirlendiyse, o konsepte uygun olacak şekilde damat adayları smokin giyebilecekleri gibi, blazer ceket ve kanvas pantolon ile de şık olmayı seçebilirler.

Samsun yemekli düğün fiyatları üzerine araştırma yapacaksanız, bulunduğunuz sayfayı kullanmanızı öneririz. Şehrinizde yemekli düğün yapabileceğiniz restoranları listeleyerek, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Samsun Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Samsun restoranlar fiyatları ne kadar?
  Samsun restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 70 TL'den başlamaktadır. Samsun şehrinde ortalama düğün kapasitesi 233 kişidir. Samsun restoranlar toplam fiyatı ortalama 16.310 TL'dir. Samsun restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Samsun Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Samsun Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  İlkadım 118 102 TL 12.036 TL
  Ladik 175 55 TL 9.625 TL
  Atakum 275 55 TL 15.125 TL
  Çarşamba 537 55 TL 29.535 TL
  Alaçam 175 55 TL 9.625 TL
 • Samsun restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Samsun şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 3, sadece kapalı alanı olan toplam 2, sadece açık alanı olan toplam 1 restoran vardır.
 • Samsun restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Samsun şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 2 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 6 restoran vardır.