La Mistik Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

La Mistik Cafe & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

La Mistik Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

La Mistik Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

La Mistik Cafe & Restaurant Sık Sorulan Sorular

La Mistik Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

La Mistik Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.La Mistik Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


La Mistik Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

La Mistik Cafe & Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


La Mistik Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

La Mistik Cafe & Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


La Mistik Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

La Mistik Cafe & Restaurant düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

La Mistik Cafe & Restaurant Hakkında

Tarihi Katolik Kilisesinin alt katında La Mistik Cafe & Restaurant olarak faaliyet gösteriyoruz. Avluda özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor, şık ve zarif bir gece tasarlıyoruz. Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için hazırlıklar birlikte başlamaya ne dersiniz?

Sunduğumuz hizmetleri öğrendikten ve sayfada yer alan bilgileri inceledikten sonra kararınızı vermiş olacaksınız! Çünkü profesyonel ekibimizle hayallerinizi gerçekleştirmek için hareket ediyoruz. Yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor, genç ve dinamik ekibimizle gecenizin keyifli geçmesini sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde isteklerinizi öğrenmek için sizden görüşme talep ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmeler ışığında hazırlıklara başlıyoruz.

Ağaçlar arasındaki avluda şehrin içinde olsak da izole bir ortam ve huzurlu bir atmosfer sizi bekliyor. Renkli masa örtüleri ve kahverengi ahşap sandalyelerle davet alanını düzenliyoruz. Dostlarınız ve ailenizle mutluluğunuzu paylaşacağınız gecenin ne kadar özel olduğunu biliyor ve küçük detaylarla organizasyonu size özel hale getiriyoruz. Örneğin; fotoğraflarınıza dolu bir alan, masalarda konuklarınız için temin ettiğiniz nikah hediyeleri, şık masalar ve fotoğraf çekim alanları tercihleriniz arasında yer alabilir. Alternatif fikirler ve dekorasyon çalışmaları için organizasyon firmalarından destek almanızı tavsiye ediyoruz!

Davetlerinizde sunulacak menüleri de seçmelisiniz! Bütçenize ve damak tadınıza uygun lezzetlerle masaları donatıyor, nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı bir ziyafete dönüştürüyoruz. Menülerimizde yer alan Antakya mutfağından eşsiz tatlarla konularınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Geceyi ise tatlı sunumlarıyla bitiriyor, birlikteliğinize attığınız ilk adımda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

La Mistik Restaurant Antakya'da sunduğumuz güler yüzlü hizmet, birbirinden özel tatlar ve müzik eşliğinde gecenizi benzersiz kılıyoruz...

Siz de La Mistik Antakya ailesi ile iletişime geçmek ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için fiyat teklifleri almak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak İlk Öğretim Karşısı Katolik Kilisesi Altı Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    La Mistik Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.