Huzur Tepe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Huzur Tepe Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Huzur Tepe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Huzur Tepe Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Huzur Tepe Restaurant Sık Sorulan Sorular

Huzur Tepe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Huzur Tepe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Huzur Tepe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Huzur Tepe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Huzur Tepe Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Huzur Tepe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Huzur Tepe Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Huzur Tepe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Huzur Tepe Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, nişan, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Huzur Tepe Restaurant Hakkında

Samandağ’ın en yüksek noktasında şehri tepeden gören yemyeşil bir bahçede yemekli organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir adres Huzurtepe Restaurant. Sıcak atmosferimiz ve tüm samimiyetimizle uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Muhteşem bir manzaraya sahip, doğayla bütünleşen açık alanımız bulunuyor. Bahçemizin peyzajı düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz ve renkli çiçeklerle misafirlerimizi karşılıyoruz. Ayrıca kış aylarında ahşap kapalı alanımızı da faaliyete geçiriyoruz.

Restoranımızda yemekler, alanında uzman ustalarımız tarafından yapılıyor. Yemeklerde kullandığımız malzemelerin kalitesine çok önem veriyor, et, balık ve tavuk ürünlerini güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor, dinlenmesinden pişimine ve sunumuna kadar her gün özel olarak ilgileniyoruz. Birbirinden farklı pişirme yöntemlerini kullanabiliyor ister ızgarada ister tava ve fırında yemekleri hazırlıyoruz. Deniz mahsulleri konusunda da oldukça iddialıyız ve günlük taze olarak temin ediyoruz. Izgara balık ve tereyağlı karides güveç, kalamar şiş en beğenilen lezzetlerimiz arasında.

Bizim ev sahipliğimizde birçok organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Nikâh töreniniz sonrası aile ve arkadaşlarınızla yemek etkinliği, yemekli butik nişan organizasyonu, doğum günü ve baby shower partileri, kurumsal etkinlik, eğlence ve yemekli organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Restoranımız şehrin gürültüsünden uzak bir konumda olsa da ulaşımı oldukça rahattır. Samandağ yolu üzeri Koyunoğlu Mahallesinde eski belediye yolunun 200 metre ilerisinde hizmet veriyoruz. Şahsi aracınızla ulaşım sağlayacaksanız aracınızı güvenli bir şekilde park edebileceğiniz alanımız da bulunuyor.

Siz de en özel günlerinizi sevdiklerinizle birlikte yemek etkinliğiyle kutlamak istiyorsanız sizi Huzurtepe Restaurant’ta davet ediyoruz. Muhteşem manzaranın büyüsüne kapılıp doğal bir ortamda keyifli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Samandağ yolu üzeri koyunoğlu beldesi çamlık yanı Samandağ/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Huzur Tepe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.