Tuffy's Road House

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tuffy's Road House
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Tuffy's Road House Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tuffy's Road House Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tuffy's Road House Sık Sorulan Sorular

Tuffy's Road House düğün fiyatları ne kadar?

Tuffy's Road House düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Tuffy's Road House düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tuffy's Road House kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tuffy's Road House 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tuffy's Road House düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tuffy's Road House düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Tuffy's Road House düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuffy's Road House düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, nişan, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tuffy's Road House Hakkında

Nezih ve şık dekore edilmiş restoranımızda özel günlerinizi aile ve sevdiklerinizle birlikte sıcak sohbetlerinizle kutlamanızı sağlıyoruz. Tuffy's Road House olarak uzun yıllar boyunca Adana’nın Seyhan ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Aile sıcaklığını hissedebileceğimiz restoranımızda sizi ve davetlilerinizi güler yüzümüzle karşılıyor, kaliteli hizmet anlayışımızla kusursuz bir gün yaşamanızı sağlıyoruz.

Evlilik için imzalarınızı attınız hayatınızın en önemli anını yani nikâhınızı bizim ev sahipliğimizde kutlamaya ne dersiniz? Nikâh sonrası aile ve sevdiklerinizle yemek organizasyonu gerçekleştirmek istiyor, nişan kutlamanızı lezzetli yemekler yiyerek taçlandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Birbirinden lezzetli yemek menülerimizle sizi karşılıyor, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere bütün toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Gerçekleştireceğiniz organizasyon için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir kutlama yapmak istediğinizi öğreniyor, bu anlamda size öneriler sunuyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak dikdörtgen masalarımızı birleştirerek tek bir uzun ziyafet masası oluşturuyoruz.

Restoranımızın iç mekânı alışılmışın dışında tasarlanmıştır. Ahşap tahtalarda oluşan duvarımız, minimal obje ve resimlerden oluşan aksesuarlarımızla sizi sıcak bir ortamda karşılıyoruz. Restoranımızın ortasında bulunan motoru görünce şaşırmayın o da dekorlarımız arasında. Konsept bir eğlence geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte süsleme yapma imkânı da tanıyoruz. Böylece tarzınıza uygun bir konseptle eğlencenizi kutlayabileceksiniz.

Tuffy's RoadHouse Adana olarak yemekler konusunda ustalığımız dilden dile dolaşıyor. Birbirinden lezzetli yemek menümüz her damak tadına uyduğundan dolayı misafirlerimizin mutlu bir şekilde masadan kalkmasını sağlıyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, anlaşmalı olduğumu güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Organizasyonunuz için tek tip menü oluşturabilir, öncesinde menü tadımı yapabilirsiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Reşatbey Mah. Türkkuşu Cad. Bilgen Apt. ( BüyükŞehir Belediyesi Arkası) Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tuffy's Road House Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.