Mesut'un Yeri Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mesut'un Yeri Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mesut'un Yeri Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mesut'un Yeri Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mesut'un Yeri Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mesut'un Yeri Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mesut'un Yeri Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mesut'un Yeri Balık Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mesut'un Yeri Balık Restaurant Hakkında

Deniz manzarasına karşı konumlandırdığımız restoranımızda özel günlerinizi kusursuz bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Gölovası Balık Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Adana Yumurtalık’ta faaliyet gösteriyoruz. Deniz mahsulü sevenlerini birbirinden lezzetli yemeklerimizle buluşturuyor, keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Şehrin gürültüsünden uzakta deniz havası alarak kendilerini şımartmak isteyenlerin tercihleri arasında olan restoranımızda toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Aile ve arkadaşlarınızla nikâh kutlaması gerçekleştirmek istiyor, nişan organizasyonunuz sonrasında sevdiklerinizle birlikte keyifli yemekler yemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bunun dışında kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Akdeniz’in eşsiz deniz manzarasına karşı konumlandırdığımız masa ve sandalyeleri davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Masa üstlerine genellikle beyaz renk örtü seriyor, vazoda çiçekler yerleştirerek renk katıyoruz. Konsept bir organizasyon geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte restoranımızı süsleme imkânı da tanıyoruz. Böylece istediğiniz gibi bir gün geçirebileceksiniz.

Menümüzden bahsetmek gerekirse Sizlere sunduğumuz ürünlerde en önemli prensibimiz kalite ve doğallıktır. Deniz mahsullerimizi günlük olarak güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor istediğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazır hale getiriyoruz. Aşçılarımızın balık konusunda profesyonel olduklarından dolayı lezzetli yemekler yiyeceğinizden emin olabilirsiniz. Yemekler hijyenik ortamda usta eller tarafından hazırlanıyor. Ana menümüzde size birçok balık çeşidi sunuyoruz. Mezelerimizden bahsetmek gerekirse Akdeniz’e özgü alışılmışın dışında lezzetlerle masaları şenlendiriyoruz. Yemekleriniz hizmet elemanlarımız tarafından sıcak servis ediliyor.

Gölovası Balık Restaurant olarak Adana Yumurtalık balık lokantaları arasında tercih edilen bir adresiz. Özel Günlerin değerini bildiğimizden dolayı keyifli vakit geçirmeniz için sizi güler yüzümüzle ağırlıyor, kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek menü içeriğimiz ve fiyat bilgilerimiz hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gölovası Yumurtalık Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mesut'un Yeri Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.