Altın Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altın Balık
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Altın Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Altın Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altın Balık Sıkça Sorulan Sorular

Altın Balık düğün fiyatları ne kadar?

Altın Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Altın Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Altın Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altın Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Altın Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altın Balık düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Altın Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altın Balık düğün dışında parti, bayi toplantısı, kına, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Altın Balık Hakkında

M. Emin Bahçecioğlu ve Ahmet Gökçe’nin yönetiminde 2011 yılında açmış olduğumuz Adana Altın Balık restaurant olarak değerli müşterilerin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz. İçten ve samimi müşterilerimiz sayesinde onlardan güç alarak işimizi güler yüzlü bir şekilde yapıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne motivasyonumuzu misafirlerimizden alarak neşeli bir şekilde çalışmamızı yürütüyoruz. Şık tasarlanmış restaurantımızda nikâh sonrası yemeği organizasyonları, nişan kutlamaları, doğum günleri olmak üzere kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarına ev sahipliği yapıyoruz.

Mekânımız adananın nezih muhitlerinden olan Karslı mahallesinde. Göl kenarında olan mekânımız yaz ve kış organizasyonları için oldukça elverişlidir. Şehir merkezine çok uzak olmamasına rağmen doğal bir çevrede rahatlayabilirsiniz. İç dekorasyonu tasarlarken ferah bir tasarım olmasına gayret gösterdik. Masa ve sandalye renklerinde beyaz-mavi kombinasyonunu kullandık. Duvarlara farklı tablolar ve saksıda çiçek dekorlarımızla ortama sıcak bir hava yarattık. Özel gün organizasyonunuzu şık bir ortamda yapmak istiyorsanız tam aradığınız adresiz. Bahar aylarında dış mekânımızda da faaliyet gösteriyoruz. Çocukları ailelerin rahat zaman geçirebilme için bir çocuk alanımız da mevcuttur.

Mevsim balıklarını zengin balık çeşitlerimizi istediğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazırlıyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan günlük taze olarak temin ettiğimiz balıklar profesyonel aşçılarımız tarafından temizlenmekte. Aşçılarımız titiz bir şekilde hijyenik bir ortamda yemekleri hazırladığı için gönül rahatlığıyla yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz içkiler eşliğinde yiyebileceğiniz birçok meze çeşitleri bulunmaktadır. Akdeniz’e özgü mezeler yapıyor balığa yakışır çeşitte çıkararak masaları donatıyoruz.

Altın Balık Adana olarak hizmette olduğumuz yıldan bugüne zevkli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Evinizden bir köşe olarak göreceğiniz restorantımıza geldiğinizde “iyi ki geldik” diyebilmeniz bizim için çok önemli. Siz de özel günlerinize bizim ev sahipliği yapmamızı istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karslı Köyü Mah. 1 Sok. No:48

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altın Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.