5 Ocak Kebap

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

5 Ocak Kebap
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

5 Ocak Kebap Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

5 Ocak Kebap Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

5 Ocak Kebap Sık Sorulan Sorular

5 Ocak Kebap düğün fiyatları ne kadar?

5 Ocak Kebap düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.5 Ocak Kebap düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


5 Ocak Kebap kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

5 Ocak Kebap 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


5 Ocak Kebap düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

5 Ocak Kebap düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


5 Ocak Kebap düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

5 Ocak Kebap düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, kına, parti, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

5 Ocak Kebap Hakkında

Kebap tabi ki 5 Ocak Kebap’ta yenir. Uzun yıllar boyunca Adana’da faaliyet göstererek misafirlerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Eğlenceli bir gün geçirmeniz bizim için önemli. Yorgun bir haftadan çıktıktan sonra şimdi kendinizi ödüllendirme zamanı… Eşsiz lezzetlerimiz, alkollü ve alkolsüz içkilerimizle ferah bir ortamda unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Nikâh sonrası aile yemeği, nişan kutlamaları, doğum günleri gibi organizasyonlarda faaliyet gösteriyor, kurumsal etkinlik ve bayi toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz. Güler yüzümüzü hiç eksiltmeden gün boyunca eğlenceli zaman geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Mekânımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Klasik restaurantlardan farklı olarak iç dekorasyonunu tasarladık. Alışılmışın dışında farklı renklerde duvarların üzerine varaklı aynalar koyarak şık bir hava kattık. Böylece organizasyonlarınızda duvarın tarzını kullanarak farklı tarz pozlar çekebilirsiniz. 200 kişilik kapasitemizle yıl içinde birçok etkinlikte faaliyet gösteriyoruz. Organizasyon öncesi davetli sayısını öğrenerek siz gelmeden masa ve sandalyelerin yerleşme planını belirliyoruz. Masa örtüsü olarak mekanın tarzıyla uyumlu olan beyaz rengini tercih ediyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından temin edeceğiniz masa ve sandalye giydirmeleriyle kendi tarzınızı oluşturan süslemeler yapabilirsiniz.

5 Ocak Kebap Adana olarak yemeklerimizden bahsetmek gerekirse, etlerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Usta aşçılar tarafından hazırlanan yemekler, hijyenik ortamda yapılmaktadır. Ana yemekte kebap, tavuk şiş, tandır gibi seçenekler sunuyor mezelerimizle masalarını donatıyoruz.

Güzel şarkılar eşliğinde yemeğinizi yemek ne hoş olurdu değil mi? Fasıl ekibimiz 4 kişidir ve her biri alanında profesyonel sanatçılardır. Gün boyu canlı müzik ve eski şarkılarla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Siz de özel günlerinizi alışılmışın dışında konseptli ve aile sıcaklığını hissedebileceğiniz bir mekanda kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. No:22

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    5 Ocak Kebap Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.