Yeşeren Kalem

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Bornova, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti Limit Yok
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım
21 5

Konak

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım

2 TL'den az

Hakkında

Yeşeren Kalem markasını İstanbul’da kurduk. Markamız tarafından üretilen kalemler sayesinde daha yeşil bir dünya için özel günlerde sıklıkla tercih edilen hediyelik eşyalara bakış açısı hızla değişmeye başladı! Ertesi gün değerini yitirecek bir hediyeden fazlasını tercih edenler için vazgeçilmez bir alternatif haline geldi. Artık İzmir’de de rahatlıkla bulabileceğiniz kalemlerimizin pek çok çeşidi olduğunu biliyor musunuz?

Dünyayı güzelleştiren kalemi hediye etmek istediğinizde, üzerinde özel isim yazılı olmayanları tercih edebilirsiniz. Ancak sevdiklerinize hediye edeceğiniz kalemlerin sizi hatırlatmasını isterseniz, bunun için baskı ile bazı çalışmalar yapabiliriz. Bunlardan sıklıkla tercih edilen; nikah tarihi ve isimlerinizin yer aldığı baskılı kalem tasarımları. Ayrıca kimi zaman davetiye olarak da kullanılan kalemlere özel yazı ve notlar basma şansımız da var. Hatta kalemin 2 yüzüne de yazı yazabileceğimiz gibi figürler de tasarlayabiliriz.

Tasarımı tamamlanan kalemlerde yer almasını istediğiniz tohumu da seçtiniz mi? Artık çevrenizde sevdiklerinizin yetiştirmesini istediğiniz çiçekler açacak! Bu yüzden vereceğiniz karar sizin için çok önemli olmalı. Üstelik bizim ve dünya için de son derece önemli. Sebze ve çiçek seçebileceğiniz alternatiflerimizi de merak ediyorsunuzdur. Yeşeren Kalem siparişi verebileceğiniz çiçek çeşitleri arasında; akşamsefası, kahkaha çiçeği, sarmaşık, Latin çiçeği, kadife çiçeği, fesleğen, zinya çiçeği gibi birbirinden özel seçenekler var. Sebze çeşitleri ise, salatalık, roka, turp, marul, yeşil biber ve semizotu. Sipariş adedine göre 1’den fazla tohum çeşidi de tercih edebilirsiniz.

Ön çalışmalarla size sunacağımız numune için kalemlerin açık kart veya kapalı kutularda olmasına da karar vermelisiniz. Kurdele, çiçek, tül, fiyonk gibi süslemeler ile kalem baskısı ve not kağıtlarınızı da seçmeyi unutmayın.

Yeşeren Kalem İzmir fiyatları, detaylı bilgi ve siparişleri için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Berkay Mamat

Berkay Mamat

  • Adres: İstanbul

Yeşeren Kalem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!