Mutlu Şekerleme

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Konsept Atölyesi
109 9

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

En mutlu ve en özel gününüzde konuklarınıza sıradan nikah şekerleri vermek ...

Didi seker
11

Karşıyaka

Didi seker

Nikah şekerleri, bebek şekerleri, kapı süsleri, sünnet ve mevlit malzemeler...

İzmir

İrem İn Nikah Şekeri

Nikah şekeri konusunda profesyonel bir hizmet sunan İrem İn Nikah Şekeri en...

Hakkında

1950'li yılların sonlarında İbrahim Mutlu tarafından Kemeraltı Şekerciler Çarşısı'nda kurulan Mutlu Şekerleme kendisinin işi bırakmasından sonra yıllarca oğlu Dursun Mutlu tarafından yönetilip başta İzmir ve Ege olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerine toptan pasta malzemeleri ve çikolata ürünleri satmıştır. Firma aynı senelerde lokum ve akide şekeri imalatı da yapmıştır. 1995 senesinde Dursun Mutlu’nun vefatı üstüne firmanın yönetimi Dursun Mutlu'nun eşi ve Paykoç Bisküvitleri'nin kurucusu gazeteci, yazar Nihat Paykoç'un kızı Necibe Paykoç Mutlu, oğlu Cem Mutlu ve ekibi tarafından sağlanmaktadır. Ağustos 2009'da Göztepe Valikonağı'nda ikinci mağazasını açan Mutlu Şekerleme, Kemeraltı ve Göztepe mağazalarında Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışarak gün geçtikçe kalitesini ve kurumsal değerini arttırırak müşterilerine en iyiyi sunmayı amaçlar.

İletişim

Cem Mutlu

  • Adres: Merkez:Şekercileriçi Mah.872 Sok No:8 Kemeraltı/İZMİR -Şube:Mithatpaşa caddesi No:781/A Valikonağı Göztepe/İZMİR

Mutlu Şekerleme Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.