Otantik Nikah Şekerleri

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 100
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Önerilen Firmalar

Duru Atölye
50

Konak

Duru Atölye

2 TL'den az
Konsept Atölyesi
50 9

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

2-3 TL
Simba Tasarım
33 12

Çiğli

Simba Tasarım

3-5 TL

Hakkında

İzmir çapında hizmet veren ve bu alanda şehrin en eski işletmelerinden biri olan Otantik Nikâh Şekerleri ailesine hoş geldiniz. Çok uzun yıllardır mesleğimiz olarak benimseyip de icra ettiğimiz işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve dünyadaki trendleri takip ederek yeniliklere kucak açıyoruz. Nikâh şekerleri ve özel gün hediyelikleri konusunda birbirinden güzel ve özel parçalar üretiyoruz. Aklınıza gelecek veya gelmeyecek birçok farklı modelde hediyelik üretiyoruz.

Düğünler ve nikâhlar haricinde başka özel ve güzel günler için de şekerlerimizi üretiyoruz. Bebek şekerleri yapıyor ve bebek doğumundan sonra veya öncesinde gerçekleşen baby shower partilerine teslim ediyoruz. Nişan merasimleri için konsepte uygun küçük hediyelikler hazırlıyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuar ve malzemelerini tedarik ediyor veya üretiyoruz. Üstelik hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil, Otantik markası altında pek çok farklı faaliyette bulunuyoruz. Örneğin, düğün, nişan, sünnet veya kına davetiyeleri basıyor ve Türkiye’nin hemen her yerine yolluyoruz.

Eğer kız isteme merasiminiz henüz gerçekleşmediyse size, kişiye özel olarak hazırladığımız damat kahvesi tepsilerimizden üretmek isteriz. Nişan veya söz merasiminiz de aynı gün gerçekleşecekse yine uyumlu bir şekilde gümüş veya altın rengi nişan tepsilerimizden de satın alabilirsiniz.

Peki, biz neredeyiz ve nasıl ulaşılabiliriz hemen anlatalım. Markamız Otantik Nikah Şekeri İzmir’in Konak gibi en merkezi ilçesinde, onun da en canlı ve kalabalık alışveriş konumunda yani meşhur Kemeraltı’nda bulunuyor. Şadırvanaltı Civarı’nda bulunan dükkânımızı kime sorsanız gösterir. Ama dilerseniz öncesinde bize ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilir ve istediğiniz ürün ve adedine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Onu da sayfanın hemen sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurmak suretiyle kolayca yapabilirsiniz. Otantik ailesi olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

Melih Erduran

  • Adres: 882 Sokak no:14 Kestanepazarı Kemeraltı / İZMİRYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!