Otantik Nikah Şekerleri

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Otantik Nikah Şekerleri Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
3-5 TL
Minimum Sipariş Adedi
100
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Otantik Nikah Şekerleri Sık Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Otantik Nikah Şekerleri Hakkında

İzmir çapında hizmet veren ve bu alanda şehrin en eski işletmelerinden biri olan Otantik Nikâh Şekerleri ailesine hoş geldiniz. Çok uzun yıllardır mesleğimiz olarak benimseyip de icra ettiğimiz işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve dünyadaki trendleri takip ederek yeniliklere kucak açıyoruz. Nikâh şekerleri ve özel gün hediyelikleri konusunda birbirinden güzel ve özel parçalar üretiyoruz. Aklınıza gelecek veya gelmeyecek birçok farklı modelde hediyelik üretiyoruz.

Düğünler ve nikâhlar haricinde başka özel ve güzel günler için de şekerlerimizi üretiyoruz. Bebek şekerleri yapıyor ve bebek doğumundan sonra veya öncesinde gerçekleşen baby shower partilerine teslim ediyoruz. Nişan merasimleri için konsepte uygun küçük hediyelikler hazırlıyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuar ve malzemelerini tedarik ediyor veya üretiyoruz. Üstelik hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil, Otantik markası altında pek çok farklı faaliyette bulunuyoruz. Örneğin, düğün, nişan, sünnet veya kına davetiyeleri basıyor ve Türkiye’nin hemen her yerine yolluyoruz.

Eğer kız isteme merasiminiz henüz gerçekleşmediyse size, kişiye özel olarak hazırladığımız damat kahvesi tepsilerimizden üretmek isteriz. Nişan veya söz merasiminiz de aynı gün gerçekleşecekse yine uyumlu bir şekilde gümüş veya altın rengi nişan tepsilerimizden de satın alabilirsiniz.

Peki, biz neredeyiz ve nasıl ulaşılabiliriz hemen anlatalım. Markamız Otantik Nikah Şekeri İzmir’in Konak gibi en merkezi ilçesinde, onun da en canlı ve kalabalık alışveriş konumunda yani meşhur Kemeraltı’nda bulunuyor. Şadırvanaltı Civarı’nda bulunan dükkânımızı kime sorsanız gösterir. Ama dilerseniz öncesinde bize ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilir ve istediğiniz ürün ve adedine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Onu da sayfanın hemen sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurmak suretiyle kolayca yapabilirsiniz. Otantik ailesi olarak sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.