WTC Wedding Hall *

WTC Wedding Hall
Ankara da düğün töreniniz için mükemmel bir mekan mı arıyorsunuz ?
Nefes kesen Ankara Dünya Ticaret Merkezine bakınız . Ankara Dünya Ticaret Merkezi eşsiz organizasyonlar için uluslar arası standartlarda hizmet sunmaktadır. Profesyonel personellerimiz ve uygulamalarımız ile size yardımcı olmamıza izin veriniz. Bir uzman etkinlik yöneticisi, benzersiz bir deneyim yaratmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Ankara Dünya Ticaret Merkezi sizin düğün gününüz için iki farklı mekan sunmaktadır. Mogan gölü manzaralı doğal bir park ile nefes kesici mimarisi ile bir plaza sizin düğün töreniniz için tahsis edilmektedir. Eğer düğün günü için farklı öneri ve sorularınız varsa bizi ziyaret ediniz yada planlama yapmak için lütfen randevu alınız.

Ankara Dünya Ticaret Merkezi Mimarisiyle uluslar arası ödüllere layık görülen plazasında nikah ve nikah sonrası kokteyl hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Şehrin en prestijli mahallinde kurulu olan bu plazada, misafirleriniz 300 kişilik nikah salonunda ağırlanmakta ve nikah sonrası isterseniz 500 isterseniz 2.000 kişilik ayrı salonlarda kokteyl hizmeti verilmektedir. Profesyonel kadrolarımız ile müşterek belirleyeceğiniz nikah aktiviteleri ve kokteyl menüleri düğününüzü misafirlerinizin anılarında daima yaşatacaktır.

Roof hizmeti
Ankara Dünya Ticaret Merkezi, nikah töreninden sonra plazanın 17. Katındaki Roof da After Party hizmetleri vermektedir. Yazın 200 kışın 60 kişi kapasiteli olan bu roof da misafirleriniz içkilerini yudumlarken Ankara’nın panoramik manzarasını izleyerek unutamayacakları saatler yaşayacaklardır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
WTC Wedding Hall ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için WTC Wedding Hall hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap