Nikah Salonları Ankara

Gölsesi Kır Nikahı

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Gölsesi Kır Nikahı

Gölsesi Kır Nikahı Hakkında

Yağmur ve güneşten etkilenmeyen, Ankara’nın tek açık hava kır nikâh salonuna hepiniz hoş geldiniz! Mogan Gölü manzaralı, aynı zamanda şık bir süs havuzuna sahip nikâh salonumuzda hayatınızın en güzel imzalarını atmaya hazırsanız, size imkânlarımızdan kısaca bahsedelim.

Şık tasarımımız ve doğayla iç içe olmamız sebebiyle Ankara’daki nikâh salonlarından direk ayrılıyoruz. Alanın etrafını çevreleyen çim alan ve rengarenk çiçekler ile çiftlerimize huzurlu bir ortam vaat ediyoruz. Nikâhınız için bir oturma düzeni belirlerken havuzu baz alıyor, sandalyeleri havuzun çevresine özenle yerleştiriyoruz. Oturma düzeni konseptinize göre de farklılık gösteriyor. Kokteylli bir nikâh seremonisi tercih ederseniz bistro masalar yerleştiriyoruz.

Gölsesi Nikâh ve Kır Düğün Salonu olarak kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak bizi tercih eden çiftlerin memnuniyetlerini sağlamak en temel amacımız. Bunun için de hizmet standardımızı sürekli artırıyor, en mutlu günlerinde bize duydukları güvene layık olmaya çalışıyoruz. Yenilikleri yakından takip ediyor, çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz. Bu sayede de farklı fikir ve düşüncelere açık oluyor ve çiftlerin isteklerine karşı hazırlıklı oluyoruz.

Davetiniz boyunca yanınızdan bir an olsun ayrılmayan uzman bir kadroya sahibiz. Dinamik ve güler yüzlü ekibimiz ile tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Alanın hazırlanması ve süslenmesini de bu ekip ile birlikte gerçekleştiriyor, karşılama ve uğurlamada da aynı samimiyet ve sıcakkanlılığı gösteriyoruz. Tecrübelerimizi paylaşıyor, profesyonelliğimizi her hizmetimizde en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Hayatınızda güzel bir iz bırakmak için biz hazırız, sizi bekliyoruz!

En özel günlerinize en az sizin kadar değer veriyor, bugünü hayatınızda hiç unutmamanızı sağlıyoruz. Eğer imkânlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gölsesi Kır Nikahı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Göl kenarında Havuz başı Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Göl manzaralı Doğa manzaralı

Gölsesi Kır Nikahı Sıkça Sorulan Sorular

Gölsesi Kır Nikahı düğün fiyatları ne kadar?

Gölsesi Kır Nikahı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gölsesi Kır Nikahı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gölsesi Kır Nikahı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gölsesi Kır Nikahı 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gölsesi Kır Nikahı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gölsesi Kır Nikahı düğününüz için yemek servisi sunmaktadır.

Gölsesi Kır Nikahı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gölsesi Kır Nikahı düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.