Müzik

Bodrum Düğün Müziği Firmaları

Tolga Seçkin Orkestrası
5,0
(10 Yorum)
5. yıl
Bodrum
2 saatte cevap verir

Çok uzun yıllardır müzik sektöründe deneyime sahip olan Tolga Seçkin Orkestrası, özel gününüzü unutulmaz bir şölene dönüştürmek için burada. 2017 yılında kurulan orkestramız, yılların birikimi ve...

100.000
85.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bodrum Murat Kaynak Orkestrası

40.000-50.000 TL

Bodrum Kare Sanat Müzik Organizasyon

10.000-20.000 TL

Bodrum Ritmikada Müzik Organizasyon

30.000-40.000 TL

Bodrum Sedat Yüce Orkestrası / SYO

75.000 TL'den fazla

Bodrum Sevil Memetova

75.000 TL'den fazla

Bodrum Channel Event

30.000-40.000 TL

Bodrum Windband Orkestrası

10.000 TL'den az

Bodrum Dj Murat Eskinazi

10.000-20.000 TL

Bodrum Düğün Djleri

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bodrum’daki Düğün Müziği Firmaları

Denizi, atmosferi ve doğal güzellikleri ile Bodrum; tam da düğün yapılacak bir yer! Daha çok özel davetlerin gerçekleştiği ilçede, kalite standartlarının yüksek olduğu orkestralar da çok sayıda yer alıyor. Bodrum düğün müziği firmalarını; Turgutreis, Türkmen ve Eskiçeşme mahallelerinde bulabilirsiniz. Yıllardır çeşitli yerlerde sahne alan müzisyenlerin kurdukları orkestraların oldukça profesyonel bir hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz.

Düğünlerin yanı sıra; kurumsal etkinlikler, açılışlar, resepsiyonlar, kokteyller, nişan ve söz törenleri, partileri gibi çeşitli organizasyonlar için talep alıyor ve bu doğrultuda farklı tarzlarda hizmet verebiliyorlar. Bodrum’un turistik bölge olma özelliği sayesinde yabancı çiftler de dünyaevine girmek için burayı sıklıkla tercih ediyor. Haliyle düğün müzisyenleri Bodrum’da farklı dillerde şarkılar söyleyebiliyor.

Firmaların birçoğu hemen her müzik tarzına sahip geniş bir arşive sahip. Latin, Greek, pop, rock gibi düğününüzün temasına ve ortamına uyacak bir tercih yapabilirsiniz. Dilerseniz, performans süresince farklı tarzlardan şarkılar çalmalarını da talep edebilirsiniz. Müzisyen portföyü de en az repertuvarları kadar geniş olan firmalardan dilediğiniz sanatçıyı tercih edebilirsiniz.

Deneyimli ve eğitimli müzik grupları ile düğün gününüzde sahne hizmetinden sonuna kadar memnun kalmanızı sağlıyorlar. Organizasyonunuzu yapacağınız mekanın yakın ya da uzak olması önemli olmaksızın, eğlenmeniz için yanınızda oluyorlar. Özel istekleriniz için esneklik sağlayabiliyorlar. Firma ile anlaşma sağlamanızdan gecenizin bitimine kadar olan sürede orkestra şefi taleplerinizi ve isteklerinizi dikkate almaya devam ediyor!

Bodrum Düğün Orkestralarının Fiyatları Nasıl?

Düğün orkestra fiyatları Bodrum’da her bir firmanın kendi ücretlendirme politikasına göre belirleniyor. Bu politika genellikle; kalite standartlarını, enstrümanların kalitelerini, müzisyenlerin popülerliği ve meslekteki deneyimlerini, özel imkanlar sunup sunmamaları gibi önemli faktörleri içeriyor. Bodrum’daki düğün müziği firmalarını incelediğimizde hem ortalamada hem de ortalamanın üzerinde seyreden fiyatlarla karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

Kapsamlı hizmet sağlayan; kişi ve enstrüman sayısının yüksek olduğu orkestralarla çalışan firmalar için bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmalısınız. Seçtiğiniz orkestrada ünlü bir şarkıcının yer almasında da aynı durum geçerli oluyor. Tek kişilik DJ performansları için makul fiyatlar ödeme ihtimaliniz ise çok yüksek. Orkestrada yer alan sanatçı sayısı arttıkça toplam rakam da artıyor.

Yaz aylarında artan düğün sayısıyla birlikte müzik firmalarına gelen rezervasyon talepleri de artıyor. Özellikle mayıs-eylül ayları arasında Bodrum’da düğün orkestra fiyatlarının ortalamanın üzerine çıktığını gözlemliyoruz. Yaz mevsiminde daha uygun fiyatlardan yararlanmak için firmalarla birkaç ay öncesinden görüşebilirsiniz. Böylece size kampanyalı fiyatlar sunabilirler. Kış düğünleri ve hafta içi organizasyonlarınız için daha ekonomik bir ücret ödeyebilirsiniz.

Bodrum’da Orkestra Kiralama Hizmetleri

Bodrum’da düğün müzisyenlerini kiralamanıza yardımcı olan firmalar, Grek müziklerden yöresel oyun havalarına kadar çeşitli tarzlara yer veriyor. Sizin zevkinize uygun bir şarkı listesi oluşturmak için orkestra şefi tüm sorularınızı içtenlikle cevaplıyor; taleplerinizi dikkate alıyor. Özellikle de romantik ilk dansınızda sizin için anlamı olan bir şarkıyı seslendiriyorlar.

Ses ve sahne ekipmanlarını kendi bünyelerinde temin ediyorlar. Düğün saatinizden en erken 3 saat önce gelerek kurulum ve prova yapıyorlar. Böylelikle organizasyon esnasında bir sorun çıkmayacağından emin oluyorlar. Düğün alanınızda belirli bir sahne yoksa, truss sistemlerini de sağlayabiliyorlar. Düğününüzün konseptine uygun sahne kostümleri tercih etmelerini talep edebiliyorsunuz.

Bodrum’da düğün müziği için faaliyet gösteren firmalar arasında ışıklandırma kiralayan yerler de mevcut. Özellikle takip ışıkları çiftlerin romantik danslarını daha da görkemli hale getiriyor. Ayrıca birçok firmanın iş ortakları arasında dans ekipleri de yer alıyor. Siz de beğenilerinize ve organizasyonunuzun temasına göre bir dans şovu ayarlamalarını isteyebilirsiniz. Trio, bando, keman şov gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Davetinizin konsepti doğrultusunda bünyelerindeki farklı gruplarla iletişime geçebiliyorlar. Örneğin; gelin alıcı organizasyonu için düğün 3-4 kişilik bando ekipleri sağlayabiliyorlar. Ayrıca nikah töreni öncesi karşılama kokteyli düzenlemek istersen, çello ve kemanın yer aldığı bir trio müzik grubu ayarlayabiliyorlar. After party yapacak çiftlerdenseniz, eğlenceli bir DJ performansı ile düğün eğlencenizin tadını geç saatlere kadar çıkarabilirsiniz.

Bodrum’da Düğün Müziği Firmalarını Araştırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birçok düğün orkestrası Bodrum’daki organizasyonların yanı sıra; farklı şehirlerde de dünyaevine giren çiftlerin mutluluğunu ikiye katlıyor! Kendi zevkleriniz doğrultusunda ayarladığınız çalma listesi ile dans pistini hiç boş bırakmıyorsunuz. Bodrum düğün müziği firmalarını sayfamız üzerinden hemen inceleyebilirsiniz. Filtreleme araçları sayesinde aradığınız kriterlere uygun firmaları listeleyebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifleri için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler