Fon Müzik

E-posta Gönder

Fon Müzik

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Karatay, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Orkestra
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Kurumsal etkinlikler, Nişan

Önerilen Firmalar

En Güzel Gecem
1

Meram

En Güzel Gecem

1.000-2.000 TL
Fon Müzik
1

Karatay

Fon Müzik

1.000-2.000 TL
Turkuaz Müzik
6

Ahırlı

Turkuaz Müzik

Hakkında

2011 yılında kurduğumuz orkestramızla birlikte müzik sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Konya Fon Müzik adı ile tanındık ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde rüştümüzü ispat ettik. Müziğe karşı duyduğumuz tutku ve sahip olduğumuz bilgi birikimlerinin birleşimi sonucunda ortaya çıkan işlerden son derece memnunuz. İşimizi severek yapan sağlam bir ekibiz ve orkestramızdaki her bir sanatçı alanında uzman müzisyenler olduğuna kefiliz. Müşterilerimizin en mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlarla birlikte eğlenip eğlendirmek için çalışıyoruz. Düğünler başta olmak üzere pek çok özel gün ve geceye katılarak organizasyonları eğlenceli davetler haline getiriyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz henüz bir ekiple anlaşmadıysanız endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü Fon Müzik olarak işimize duyduğumuz bağlılıkla birlikte sizin için buradayız! Düğünler için sunduğumuz hizmetler arasında en büyüğü elbette ki orkestramız. Bu ekip içerisinde hangi sazlar var diye soracak olursanız söyleyelim; vokal, darbuka, piyanist şantör ve bağlama ustası sanatçılarımız ana orkestramızı oluşturuyor. Ekibimizdeki herkes işini hem severek hem de büyük bir ustalıkla yaptığı için ortaya harika işler çıkıyor. Ayrıca belirtmek gerekirse solist olarak müşterilerimizin isteği üzerine kadın vokal veya erkek vokal seçenekleri sunuyoruz.

Türk müzik zevkine hitap eden bir tarza sahibiz. Sahnede performansımızı sergilerken konukların nabzına ve organizasyonun niteliğine göre programı şekillendiriyoruz. Çok geniş de bir repertuvara sahip olduğumuz için her tarza ve zevke hitap edebiliyoruz. Düğün sahibinin isteğine göre repertuvarımızı ekleme ve çıkarmalar yapabiliyoruz.

Düğünler haricinde diğer önemli gün ve gecelerde de faaliyet gösteriyoruz. Kına geceleri, sünnet merasimleri, söz ve nişan törenleri, kurumsal etkinlikler ve daha aklınıza gelebilecek her organizasyona katılabiliyoruz. Bize ulaşmak isterseniz Fon Müzik Konya telefon ve adres bilgileri sayfa üzerinde mevcut. Dilerseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Osman Bey

  • Adres: Karatay/KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!