Fon Müzik

E-posta Gönder

Fon Müzik
 • Karatay, Konya.

Fon Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Fon Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra

Fon Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Fon Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Kurumsal etkinlikler, Nişan

Fon Müzik Hakkında

2011 yılında kurduğumuz orkestramızla birlikte müzik sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Konya Fon Müzik adı ile tanındık ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde rüştümüzü ispat ettik. Müziğe karşı duyduğumuz tutku ve sahip olduğumuz bilgi birikimlerinin birleşimi sonucunda ortaya çıkan işlerden son derece memnunuz. İşimizi severek yapan sağlam bir ekibiz ve orkestramızdaki her bir sanatçı alanında uzman müzisyenler olduğuna kefiliz. Müşterilerimizin en mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlarla birlikte eğlenip eğlendirmek için çalışıyoruz. Düğünler başta olmak üzere pek çok özel gün ve geceye katılarak organizasyonları eğlenceli davetler haline getiriyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz henüz bir ekiple anlaşmadıysanız endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü Fon Müzik olarak işimize duyduğumuz bağlılıkla birlikte sizin için buradayız! Düğünler için sunduğumuz hizmetler arasında en büyüğü elbette ki orkestramız. Bu ekip içerisinde hangi sazlar var diye soracak olursanız söyleyelim; vokal, darbuka, piyanist şantör ve bağlama ustası sanatçılarımız ana orkestramızı oluşturuyor. Ekibimizdeki herkes işini hem severek hem de büyük bir ustalıkla yaptığı için ortaya harika işler çıkıyor. Ayrıca belirtmek gerekirse solist olarak müşterilerimizin isteği üzerine kadın vokal veya erkek vokal seçenekleri sunuyoruz.

Türk müzik zevkine hitap eden bir tarza sahibiz. Sahnede performansımızı sergilerken konukların nabzına ve organizasyonun niteliğine göre programı şekillendiriyoruz. Çok geniş de bir repertuvara sahip olduğumuz için her tarza ve zevke hitap edebiliyoruz. Düğün sahibinin isteğine göre repertuvarımızı ekleme ve çıkarmalar yapabiliyoruz.

Düğünler haricinde diğer önemli gün ve gecelerde de faaliyet gösteriyoruz. Kına geceleri, sünnet merasimleri, söz ve nişan törenleri, kurumsal etkinlikler ve daha aklınıza gelebilecek her organizasyona katılabiliyoruz. Bize ulaşmak isterseniz Fon Müzik Konya telefon ve adres bilgileri sayfa üzerinde mevcut. Dilerseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.