En Güzel Gecem

E-posta Gönder

En Güzel Gecem
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

En Güzel Gecem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

En Güzel Gecem Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

En Güzel Gecem Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

En Güzel Gecem Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

En Güzel Gecem Hakkında

Unutulmaz bir düğünün ilk sırrı çok eğlenceli olması. Biz de bunun farkında olan bir ekibiz. İsmimiz En Güzel Gecem. Eskişehir merkezli olmamıza karşı Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz. Konya müzik grupları arasında hizmet veren firmalar arasında yer alıyor olmak bizim için de büyük bir keyif.

Bugüne kadar sayısız eğlence, düğün, davet ve balo organizasyonunda yer alan bir ekibiz. Sınırsız müzik arşivi barındıran, yıllarca tecrübeli ekibimizle organizasyonlarınızda eğlenceyi tavan yaptıran DJ müziklerimizle hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmeti sunarken ise önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Kişisel beklentilerinizi öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Çalışmalarımızı memnuniyetinizi üst seviyeye tutacak şekilde yapıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınıza geliyoruz.

Üstelik size sadece DJ hizmeti sunmakla kalmıyoruz. Hizmetlerimiz bununla sınırlı değil. İstekleriniz doğrultusunda vokal, canlı müzik enstrümanları, dans şovları, animasyonlar, ses, ışık ve sahne düzeni kurulumu gibi konularda da yardımcı oluyoruz. Amacımız size ve sevdiklerinize unutulmaz bir eğlence yaşatmak.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Eğlencenizin türüne göre size özel plan oluşturuyoruz. Çalacak müziklerden, hazırlanacak sahne sistemlerine kadar tüm detayları konuşuyoruz. Son aşamada her zaman onayınızı oluyor ve hazırlıklarımızı tamamlamaya başlıyoruz.

En Güzel Gecem ailesi olarak esas hizmet amacımız sizi memnun etmek. İşimize gösterdiğimiz özen, saygı, sevgi ve benimsediğimiz sürekli gelişim ilkelerimiz ile de daima en mükemmeli yakalayarak memnuniyetinizi yüksek seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Eğlence kültürünün kendini sürekli yenilediği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Moda olan trendleri, kitlesel değişimleri yakından takip ediyoruz.

Siz de En Güzel Gecem’den Konya’da hizmet alacak çiftlerden biri olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.