En Güzel Gecem

E-posta Gönder

En Güzel Gecem

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

En Güzel Gecem
1

Meram

En Güzel Gecem

1.000-2.000 TL
Fon Müzik
1

Karatay

Fon Müzik

1.000-2.000 TL
Turkuaz Müzik
6

Ahırlı

Turkuaz Müzik

Hakkında

Unutulmaz bir düğünün ilk sırrı çok eğlenceli olması. Biz de bunun farkında olan bir ekibiz. İsmimiz En Güzel Gecem. Eskişehir merkezli olmamıza karşı Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz. Konya müzik grupları arasında hizmet veren firmalar arasında yer alıyor olmak bizim için de büyük bir keyif.

Bugüne kadar sayısız eğlence, düğün, davet ve balo organizasyonunda yer alan bir ekibiz. Sınırsız müzik arşivi barındıran, yıllarca tecrübeli ekibimizle organizasyonlarınızda eğlenceyi tavan yaptıran DJ müziklerimizle hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmeti sunarken ise önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Kişisel beklentilerinizi öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Çalışmalarımızı memnuniyetinizi üst seviyeye tutacak şekilde yapıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınıza geliyoruz.

Üstelik size sadece DJ hizmeti sunmakla kalmıyoruz. Hizmetlerimiz bununla sınırlı değil. İstekleriniz doğrultusunda vokal, canlı müzik enstrümanları, dans şovları, animasyonlar, ses, ışık ve sahne düzeni kurulumu gibi konularda da yardımcı oluyoruz. Amacımız size ve sevdiklerinize unutulmaz bir eğlence yaşatmak.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Eğlencenizin türüne göre size özel plan oluşturuyoruz. Çalacak müziklerden, hazırlanacak sahne sistemlerine kadar tüm detayları konuşuyoruz. Son aşamada her zaman onayınızı oluyor ve hazırlıklarımızı tamamlamaya başlıyoruz.

En Güzel Gecem ailesi olarak esas hizmet amacımız sizi memnun etmek. İşimize gösterdiğimiz özen, saygı, sevgi ve benimsediğimiz sürekli gelişim ilkelerimiz ile de daima en mükemmeli yakalayarak memnuniyetinizi yüksek seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Eğlence kültürünün kendini sürekli yenilediği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Moda olan trendleri, kitlesel değişimleri yakından takip ediyoruz.

Siz de En Güzel Gecem’den Konya’da hizmet alacak çiftlerden biri olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

En Guzel Gecem

 • Adres: Konya

En Güzel Gecem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!