Müzik Konya

Basstone Music & Organizasyon

 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

Basstone Music & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Basstone Music & Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Basstone Music & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Basstone Music & Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Basstone Music & Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Basstone Music & Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Basstone Music & Organizasyon fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Basstone Music & Organizasyon performans süresi ne kadar?

Basstone Music & Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Basstone Music & Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Basstone Music & Organizasyon performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Basstone Music & Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Basstone Music & Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Basstone Music & Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Basstone Music & Organizasyon sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Basstone Music & Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Basstone Music & Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Basstone Music & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Basstone Music & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Basstone Music & Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Basstone Music & Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "çifte özel beste, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı, dans grupları, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, ekipman, açık havada performans".

Basstone Music & Organizasyon Hakkında

Basstone Müzik Konya’da eğlence denince ilk akla gelen firmaların başında geliyor. 21 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde düğün, nişan, söz gibi özel davetlerin yanı sıra kurumsal organizasyonlarda ve daha pek çok etkinlikte başarıyla yer aldık. Orkestra anlamında çiftlerimize profesyonel bir hizmet sunabiliriz. Müziğin mutfağında yetişmiş müzisyenlerimizle eğitimler veriyor, çiftlerimize diledikleri tüm müzik tarzlarına uygun müzisyen ve solist alternatifleri sunuyoruz.

Deneyim

Eğlence sektörüne verdiğimiz sayısız hizmetle işini en kaliteli şekilde yapan bir firmayız. 60 kişiden oluşan deneyimli bir ekibimiz var. Özel ve kurumsal etkinlikler için orkestra ve sanatçı temini, sahne ve ışık sistemleri ve albüm çalışmaları gibi farklı alanlarda etkin bir şekilde yer almaktayız. Yeni bir hayata adım atmanın heyecanını taşıyan çiftlerimizin müzikal anlamdaki tüm beklenti ve taleplerini hayata geçirebiliriz.

Hizmetler

Konya düğün orkestrası hizmetimizden bahsetmek gerekirse, alanımızda ödüllü ve eğitimli bir ekibimiz olduğundan başlayalım. Orkestramızdaki müzisyenlerimiz bugüne dek 100’den fazla ünlü sanatçıyla sahne aldı. Davul, perküsyon, solo enstrüman veya fasıl grubu gibi hizmetleri de Basstone Music & Organizasyon çatısı altında bulabilirsiniz. Düğün bandosu, karşılama ve kokteyl grubu gibi ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Ayrıca Konya ve çevre illerdeki pek çok otelle anlaşmamız bulunuyor.

Müzik Türleri

Modern bir düğün orkestrası olarak nitelikli olduğu kadar kaliteli bir müzik hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Repertuarımız son derece zengin. Türkçe ve yabancı pop, oyun havaları, Türk halk müziği ve Türk sanat müziğinin en güzel şarkılarını siz ve değerli misafirleriniz için seslendirebiliriz. Müzik zevkinize hitap edecek şarkılarımızla klasik caz, blues veya funk gibi alternatifler sunmamız da mümkün.

Ek Hizmetler

Basstone Music & Organizasyon’u tercih ettiğinizde düğününüzdeki pek çok ihtiyaç için başka firmalar aramak zorunda kalmayacaksınız. Ses, ışık, sahne ve truss sistemleri veya dans grupları gibi taleplerinizde hizmetinizdeyiz. Kayıt stüdyomuzda çiftlerimize özel beste yapabilir, şarkı listeleri oluşturabiliriz. Orkestra hizmetimizi verirken ses ve ışık sistemlerini kendi bünyemizden temin ettiğimizi de hatırlatalım. Düğün davetinizin her anın renkli geçmesi için çalışan ekibimizle yanınızda olacağız.

Düğün gecenizden geriye muhteşem bir sahne şovu kalsın istiyorsanız, Basstone Music & Organizasyon’da buluşalım. Çiftlerimize kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra erken rezervasyon ve ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Düğün orkestra fiyatları Konya’da nasıl diye merak ediyorsanız, hemen altta yer alan bilgilerimizden bize ulaşın veya yandaki formu doldurarak bize gönderin. Siz de mutlu çiftlerimiz arasında yerinizi alarak işinizi şansa bırakmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 03 43

 • Adres:

  Konevi Mh. Emirsadrettin Sk. No:37/A Meram KONYA

 • Haritadaki Konumu

  Basstone Music & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.