Müzik Kocaeli

Lidya Band Orkestrası

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lidya Band Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Lidya Band Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Konsept Müzikler

Lidya Band Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Lidya Band Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Lidya Band Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Lidya Band Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Lidya Band Orkestrası performans süresi ne kadar?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Lidya Band Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Lidya Band Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Lidya Band Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, açılışlar, doğum günü, piknik, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Lidya Band Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası düğün müziği alanında 0-2 yıl tecrübeye sahiptir.

Lidya Band Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Haydar & Aslı Wedding Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Lidya Band Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, açık havada performans, dans grupları, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, çifte özel beste, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm".

Lidya Band Orkestrası Hakkında

Lidya Band Orkestrası Orkestrası’nı seçerek düğününüzde sahnede sizin gibi bir çiftin bulunmasını sağlayabilir, işini aşk ile yapan bir orkestranın engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Orkestra grubu, düğün öncesinde sizinle detayları görüşüyor ve bu güzel gününüzde eğlenmeniz için bütün fırsatları sunuyor. Halihazırda Bursa’nın en nezih sahnelerinde yer almakta olan orkestra, sizin ve konuklarınızın kulaklarının pasını silmek için sabırsızlanıyor!

Deneyim

Lidya Band Orkestrası ekibi, 25 senelik tecrübesiyle karşınıza çıkıyor. Kocaeli düğün orkestra dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan bu grup, sadece alaylı değil. Aynı zamanda orkestrada yer alan müzisyenlerin tamamı müzik konusunda son derece bilgili ve sahne sanatları konusunda eğitimli isimler. Üstelik Lidya Band Orkestrası, dijital ortamda halihazırda yayımlanmış singlelara da sahip.

Hizmetler

Tecrübeli isimlerden oluşan ekip, Kocaeli düğün bandosu arayışınıza fasıl veya bando ekibi hizmetleriyle cevap veriyor. İsteğe bağlı olarak 6 saz, 2 solist, 1 vokal veya 6 saz, 2 solist, 2 vokal gibi bir grupla sahne alabiliyorlar. Daha minimal bir orkestra isterseniz minimum 3 saz ile sahne alabilirler. Düğünlerde birlikte çalıştıkları DJ’ler mevcut. Çiftlerin de sahneye gelebileceği interaktif sahne performansı sunuyorlar.

Müzik Türleri

Orkestra, geniş repetuvarı ile herkese hitap eden performansıyla öne çıkmakta. Türkçe ve yabancı güncel popüler parçalar, Türk sanat müziği, Türk halk müziği, 90’lar pop, geleneksel oyun havaları, halay ve daha birçok farklı müzik türlerinde sahne alabiliyorlar. Ayrıca grup, isteğe bağlı olarak canlı müzik haricinde dilediğiniz bir müzik türünü dijital olarak sağlayabilmekte.

Ek Hizmetler

Düğünde çalınacak şarkıların listesini, sizinle birlikte oluşturuyorlar. Hatta çifte özel besteler yapıyor, küçük bir hediye sunuyorlar. Sadece müzik konusunda değil, ses ve ışık sistemlerinde gerek duyulursa teknik hizmet veriyorlar. Düğün eğlencenizi ikiye katlamak isterseniz dans ekibiyle birlikte çalışabiliyorlar. Davetlerinizde palyaço gibi hizmetler sunan animasyon firmalarıyla anlaşmaları mevcut. Özel gününüzü ölümsüzleştirmek isterseniz diye video ve drone çekim desteği de sağlıyorlar.

Müzik, aşkınızı canlandırsın. Lidya Band Orkestrası ekibi, yetenekli müzisyenleri ve geniş repertuvarlarıyla mutlu gününüzü şenlendirmek için sabırsızlanıyor. Siz de düğününüzde bu orkestra ekibinin tecrübesinden ve kaliteli hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak onlara ulaşabilirsiniz. Lidya Band Orkestrası, vokalist çiftiyle birlikte düğünlerinizin aşk dolu havasını sahneye taşımak için sizinle!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Haydar&Aslı Wedding Orkestrası bir aile Orkestrasıdır. Sizinde Aile kurma... devam 

İletişim

 • Adres::

  kadıköy

 • Haritadaki Konumu

  Lidya Band Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.