Haydar & Aslı Wedding Orkestrası

E-posta Gönder

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Konsept Müzikler

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası Hakkında

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası’nı seçerek düğününüzde sahnede sizin gibi bir çiftin bulunmasını sağlayabilir, işini aşk ile yapan bir orkestranın engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Orkestra grubu, düğün öncesinde sizinle detayları görüşüyor ve bu güzel gününüzde eğlenmeniz için bütün fırsatları sunuyor. Halihazırda Bursa’nın en nezih sahnelerinde yer almakta olan orkestra, sizin ve konuklarınızın kulaklarının pasını silmek için sabırsızlanıyor!

Deneyim

Haydar & Aslı Wedding Orkestrası ekibi, 25 senelik tecrübesiyle karşınıza çıkıyor. Kocaeli düğün orkestra dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan bu grup, sadece alaylı değil. Aynı zamanda orkestrada yer alan müzisyenlerin tamamı müzik konusunda son derece bilgili ve sahne sanatları konusunda eğitimli isimler. Üstelik Haydar & Aslı Wedding Orkestrası, dijital ortamda halihazırda yayımlanmış singlelara da sahip.

Hizmetler

Tecrübeli isimlerden oluşan ekip, Kocaeli düğün bandosu arayışınıza fasıl veya bando ekibi hizmetleriyle cevap veriyor. İsteğe bağlı olarak 6 saz, 2 solist, 1 vokal veya 6 saz, 2 solist, 2 vokal gibi bir grupla sahne alabiliyorlar. Daha minimal bir orkestra isterseniz minimum 3 saz ile sahne alabilirler. Düğünlerde birlikte çalıştıkları DJ’ler mevcut. Çiftlerin de sahneye gelebileceği interaktif sahne performansı sunuyorlar.

Müzik Türleri

Orkestra, geniş repetuvarı ile herkese hitap eden performansıyla öne çıkmakta. Türkçe ve yabancı güncel popüler parçalar, Türk sanat müziği, Türk halk müziği, 90’lar pop, geleneksel oyun havaları, halay ve daha birçok farklı müzik türlerinde sahne alabiliyorlar. Ayrıca grup, isteğe bağlı olarak canlı müzik haricinde dilediğiniz bir müzik türünü dijital olarak sağlayabilmekte.

Ek Hizmetler

Düğünde çalınacak şarkıların listesini, sizinle birlikte oluşturuyorlar. Hatta çifte özel besteler yapıyor, küçük bir hediye sunuyorlar. Sadece müzik konusunda değil, ses ve ışık sistemlerinde gerek duyulursa teknik hizmet veriyorlar. Düğün eğlencenizi ikiye katlamak isterseniz dans ekibiyle birlikte çalışabiliyorlar. Davetlerinizde palyaço gibi hizmetler sunan animasyon firmalarıyla anlaşmaları mevcut. Özel gününüzü ölümsüzleştirmek isterseniz diye video ve drone çekim desteği de sağlıyorlar.

Müzik, aşkınızı canlandırsın. Haydar & Aslı Wedding Orkestra ekibi, yetenekli müzisyenleri ve geniş repertuvarlarıyla mutlu gününüzü şenlendirmek için sabırsızlanıyor. Siz de düğününüzde bu orkestra ekibinin tecrübesinden ve kaliteli hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak onlara ulaşabilirsiniz. Haydar & Aslı Wedding Orkestrası, vokalist çiftiyle birlikte düğünlerinizin aşk dolu havasını sahneye taşımak için sizinle!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Haydar&Aslı Wedding Orkestrası bir aile Orkestrasıdır. Sizinde Aile kurma... devamı 

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.