Zeytinburnu Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Zeytinburnu'nda bulunan İstanbul'un en güzel kır bahçelerini incele, kır düğünün için Topkapı gibi tarihi semtlerde bulunan firmalardan fiyat teklifi al!

Le Parc De Mariage by Çağteks

Zeytinburnu

Le Parc De Mariage by Çağteks

Le Parc De Mariage, tüm düğün ve organizasyonlarınızı kusursuz bir davete dönüştürüyor.280 yıllık tarihi bir mekanda tarihi duvarlarla çevrili yemyeşil botanik bahçe...

41 yorum

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 64 5 41 6
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
Kır düğünü yapmak isteyen çiftler için İstanbul’da çok fazla seçenek bulunuyor. Zeytinburnu ise en iyi kır düğünü mekanlarını bulabileceğiniz ilçelerden bir tanesi. İlçenin gerek Osmanlı zamanında önemli lokasyonlardan biri olması, gerek doğa ile iç içe olmasından dolayı kendine has bir dokusu var. Zeytinburnu’nun hem doğası bozulmamış yapısı hem de Topkapı gibi tarihi değeri olan semtlere sahip olmasından dolayı iki deneyimi de bir arada yaşayabilirsin. Beğendiğiniz firmaların yorumlarını, fotoğraflarını ve özelliklerini inceledikten sonra fiyat teklifi alabilirsin. Kır düğününü Zeytinburnu’nda yapmak isteyenlerin elde edeceği bir avantaj da ilçenin ulaşım imkanlarının çok fazla olması. Misafirleriniz kesinlikle ulaşım sıkıntısı çekmeyecekler.