Üsküdar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Üsküdar'ın en güzel kır bahçeleri ve açık hava düğün mekanları Düğün.com'da! Kır düğünü mekanlarını incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Cemile Sultan Korusu

Üsküdar

Cemile Sultan Korusu

Kandilli’de yer alan tarihi Cemile Sultan Korusu’nun hafızalardan asla silinmeyen manzarası eşliğinde mutluluğa “Evet” demek ister misiniz? Bir kere yaşayacağınız bu ânı İstanbul’un en güzel...

750-1.000 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

%10 indirim 122 24 5
İncele
Esnek sözleşme O Ağacın Altı Bambi Garden

Üsküdar

O Ağacın Altı Bambi Garden

Bahçeler boyunca devam eden huzura hepiniz hoşgeldiniz! 7tepe İstanbul’un en özel tepelerinden biri olan Çamlıca’da hizmetinizdeyiz. Şarkılara esin kaynağı olan ve birçok Yeşilçam filmlerinin...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%18 indirim 29 6 15 5
İncele
Esnek sözleşme Uçar Garden Bosphorus

Üsküdar

Uçar Garden Bosphorus

İstanbul’un en güzel manzaraya sahip mekânlarından birinde değerli konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek için sizi Uçar Garden Bosphorus’a davet ediyoruz. Uçar..

34 yorum

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

30 2 34 5
İncele
Koru Bahçe

Üsküdar

Koru Bahçe

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimine sahip köklü bir firma olarak davet sektörüne kazandırdıklarımız ile biliniyor ve seviliyoruz. Şimdi ise size en yeni hizmetimizi ve aslında mekanımızı tanıtmak..

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

132 13
İncele
Esnek sözleşme Supra Çamlıca

Üsküdar

Supra Çamlıca

Sevdiklerinizle keyifli bir kır düğününe imza atarken boğazın eşsiz manzarasına şahit olmak ister misiniz? Şarkılara konu olan Çamlıca tepesinde bulunan Supra Çamlıca, doğa içindeki konumu, kaliteli..

200-300 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 21
İncele
Esnek sözleşme Yanık Mektep Kuzguncuk

Üsküdar

Yanık Mektep Kuzguncuk

Biz bir bahçe restore ettik güzel Kuzguncuk’ta. Şehrin tam ortasında ama bir o kadar da karmaşasından uzakta. Hem de rivayete göre; yanıp kül olmuş eski bir Rum kız mektebinin olduğu yerde....

100-200 kişi

Kapasite

Yemek Servisi Bulunmuyor

Min. Yemekli

%20 indirim 50 2 61 4
İncele
Esnek sözleşme Çamlıca Sevgi Bahçesi

Üsküdar

Çamlıca Sevgi Bahçesi

Sonsuz mutluluğa şehrin gürültüsünden uzakta, doğanın kalbinde bir kır düğünüyle “evet” demek isterseniz sizi Çamlıca Sevgi Bahçesi’ne davet ediyoruz. Çamlıca Sevgi Bahçesi’nde profesyonel ve güler...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%33 indirim 20 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
Üsküdar’ın sahip olduğu muhteşem tarihi geçmişi ve eşsiz doğal güzelliği onu kır düğünleri için vazgeçilmez bir lokasyon yapıyor. Anadolu yakasında kır düğünü yapma niyetindeysen Üsküdar’ın Selimiye, Yavuztürk, Çengelköy, Bahçelievler ve Kirazlıtepe gibi nezih semtlerindeki tüm kır düğünü mekanlarını senin için listeledik. İster ulaşımı kolay olsun de, ister şehirden uzak; Üsküdar’da her türlü seçenek için kır düğünü mekanı mevcut. Ancak burada sana düşen görev listedeki mekanlardan beğendiklerinin profillerini inceleyerek fotoğraflarına bakmak, daha önce orayı tercih etmiş çiftlerin yorumunu okuyarak bir fikir elde etmek. İstersen boğaz manzaralı bir kır düğünü mekanı seçebilirsin. Böylece misafirlerine düğün esnasında bir de boğaz sefası yaşatmış olacaksın.