Sancaktepe Kır Düğünü Mekanları

İstanbul Sancaktepe'de kır düğünü mekanı arıyorsan senin için seçtiğimiz en iyi kır bahçelerini incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

3 firma

Serdivan Restaurant Kır Düğünü

Sancaktepe

Serdivan Restaurant Kır Düğünü

2008 yılında kurulan Serdivan Restaurant kır düğünlerinizi gerçekleştirmek için Sancaktepe’de bekliyor. Serdivan Restaurant, 700 kişiye hizmet verebilen kapalı alanında lezzet şöleni...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

2.000-3.000 kişi

Yemekli Kapasite

16 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Kır düğünü diğer düğünlerden çok farklı bir konsept. Otel ya da restoran düğünlerinde neredeyse her şeyi firmaya bırakırken kır düğününde bazı konuları özellikle senin düşünmen gerekebiliyor. Örneğin bunlardan ilki hava durumu. Düğün mekanları genelde düğünden aylar önce ayarlandığı için havanın yağışlı olup olmadığı çok dikkate alınmaz. Ama ansızın bastıran bir yağmurla düğününün mahvolmasını istemezsin öyle değil mi? Bu yüzden kır düğünü mekanı seçimini hava durumunun belirsiz olduğu mevsimlerde yapmamaya çalış. Eğer düğününü İstanbul’un anadolu yakasında yapacasaksan muhteşem doğası ile Sancaktepe’de senin çok uygun kır düğünü mekanları var. Hem beğenini kazanacak hem de bütçeni sarsmayacak bu mekanlardan dilediğini inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.