Kartal Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kartal'ın en güzel açık hava düğün mekanları Düğün.com'da! Kır düğünü mekanlarını incele ve ücretsiz fiyat teklifi alarak düğününü planla!

Esnek sözleşme Aydos Ormanı Düğün Davet

Kartal

Aydos Ormanı Düğün Davet

Düğün ve davet sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösterip en özel ve güzel günlere ev sahipliği yapıyoruz. İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunan mekânımız şehrin gürültüsünden uzakta ve muhteşem...

16 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%40 indirim 59 1 16 4
İncele
Esnek sözleşme Forest Garden

Kartal

Forest Garden

Davet sektöründe çok uzun bir geçmişi olan ve bu konuda oldukça tecrübeli bir işletme anlayışına sahibiz. Yıllar içerisinde edindiğimiz deneyimler ve bilgi birikimleri ile birlikte dünya trendlerini..

1 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 15 1
İncele
Esnek sözleşme Gülbahar Sultan

Kartal

Gülbahar Sultan

Şehrin karmaşasından uzaklaşmayı istediğinizi biliyoruz. Peki, hayatınızın en özel gününde sevdiklerinizle baş başa olabileceğiniz, doğanın içerisindeki benzersiz bir atmosferde olmayı düşündünüz mü?.

10 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 26 2 10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Sen de yemyeşil bir kır bahçesinde düğün gerçekleştirmek istiyorsan doğru mekanı seçmek için seni zevkli ama bir o kadar da çetin bir süreç bekliyor. Birbirinden güzel kır düğünü mekanları arasından karar vermek için sıkı bir araştırma yapmalısın. İlk olarak oturduğun ilçede veya çevre ilçelerde bulunan mekanları inceleyerek araştırmaya başlayabilirsin. Burada senin için listelenmiş Kartal kır düğünü mekanları Aydos, Yakacık ve Soğanlık mevkilerinde bulunan oldukça etkileyici mekanlar. Doğru mekan kararını vermek için firma ayrıntılarını mutlaka incelemelisin. Mekan fotoğrafları, videoları ve yorumları doğru kararı vermende sana yardımcı olacaktır. İşletmelerle iletişime geçerek diğer detayları da kolayca öğrenebilirsin. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için teklif istemeyi unutma.