Kartal Kır Düğünü Mekanları

Kartal'ın en güzel açık hava düğün mekanları Düğün.com'da! Kır düğünü mekanlarını incele ve ücretsiz fiyat teklifi alarak düğününü planla!

3 Firma Listeleniyor

Kartal

Dragos Port

Kartal Dragos sahil yolu üzerinde kır düğünü ve havuzbaşı avantajıyla eşsiz adalar manzarası, seçkin lezzetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile Dragos Port, Şimal bar ve Meze Balık Restaurant olarak..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

%25 İNDİRİM 21

Kartal

Aydos Ormanı Düğün Davet

Sizlere bir düğün hizmeti sunmaktan çok daha fazlasını vadediyoruz.İstanbul'da enfes orman havasında hayalinizdeki mükemmelliği sunuyoruz. -Kır Düğünü -İslami Düğün -Sünnet Düğünü -Kına...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%15 İNDİRİM 93 1 14

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Sen de yemyeşil bir kır bahçesinde düğün gerçekleştirmek istiyorsan doğru mekanı seçmek için seni zevkli ama bir o kadar da çetin bir süreç bekliyor. Birbirinden güzel kır düğünü mekanları arasından karar vermek için sıkı bir araştırma yapmalısın. İlk olarak oturduğun ilçede veya çevre ilçelerde bulunan mekanları inceleyerek araştırmaya başlayabilirsin. Burada senin için listelenmiş Kartal kır düğünü mekanları Aydos, Yakacık ve Soğanlık mevkilerinde bulunan oldukça etkileyici mekanlar. Doğru mekan kararını vermek için firma ayrıntılarını mutlaka incelemelisin. Mekan fotoğrafları, videoları ve yorumları doğru kararı vermende sana yardımcı olacaktır. İşletmelerle iletişime geçerek diğer detayları da kolayca öğrenebilirsin. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için teklif istemeyi unutma.