Fatih Kır Düğünü Mekanları

Fatih’te kır düğünü yapmak isteyen çiftler için işte en güzel açık hava düğün mekanları. Hemen ücretsiz teklif alıp düğün bütçeni oluştur!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Kır düğünü gerçekleştirmek istiyorsan fakat mekanların genel olarak yerleşim yerlerinden uzak olması karar vermeni zorlaştırıyorsa şehrin merkezinde de harika mekanlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Avrupa Yakası'nda tarihi yarımadayı da kapsayan Fatih ilçesinin Topkapı, Eminönü, Haseki ve civar semtlerinde istediğin daveti şehirden uzaklaşmadan gerçekleştirebileceğin kır düğünü mekanları bulunmakta. İstanbul'da bulunan birçok önemli tarihi eseri barındıran ve her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan ilçe düğünün için de doğru seçim olacaktır. Yine de kır bahçeleri arasında bir karara varman gerekmekte. Firmaları incelemeye başlayarak hizmet içerikleri, adresleri, kapasiteleri ve diğer önemli konularda bilgilere ulaşabilirsin. Beğendiğin firmalarla iletişime geçerek merak ettiğin tüm detayları öğrenebilir, kolayca fiyat teklifi alabilirsin.