Esenler Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nın en iyi kır düğünü mekanlarını bulabileceğin İstanbul Esenler'deki tüm kır düğünü mekanları burada. Hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Kır düğünü son yıllarda daha da popülerleşen bir konsept. Özellikle arkadaşlarının düğünlerine giden gelin adayları kendi düğününü de bir kır bahçesinde gerçekleştirme kararı verebiliyor. Sen de arkadaşlarını özendirecek bir yaz düğünü gerçekleştirmek istiyorsan İstanbul'un sana pek çok mekan seçeneği sunduğunu biliyor olmalısın. Geneli şehrin dışında olan bu işletmeler kadar merkezi noktalarda bulunan firmalar var. Avrupa Yakası'nda yaşıyorsan Esenler'in Tuna, Havaalanı, Turgutreis gibi merkezi noktalarında bulunan, ulaşımı kolay mekanlar arasından aradığın işletmeyi kolayca bulabilirsin. İşletmelerin sunduğu davet alanlarının fotoğrafları ilk etapta düğünün için aradığın mekanı bulmana yardımcı olacaktır. Daha sonra sayfada bulunan bilgiler ve işletmeyle iletişime geçerek soracakların seçim yapmana yardım edecektir. Kolayca fiyat teklifi alıp mekanları keşfetmeye devam edebilirsin.