Beyoğlu Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul’un tarihi ilçesi Beyoğlu’nda kır düğünü yapmak istiyorsan bir çok alternatifin var. Senin için en güzel kır düğünü mekanlarını listeledik.

Cezayir Garden

Beyoğlu

Cezayir Garden

İstanbul’un göbeğinde şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzakta değerli konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için sizi Cezayir Garden’a davet ediyoruz! İçinde bulunduğumuz..

2 yorum

100-200 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

85 1 2 4
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
Düğününü bir kır bahçesinde yapmayı planlıyorsan ve hem ulaşımı kolay olsun hem de doğa hissini yaşatsın istiyorsan İstanbul, Beyoğlu'nda bulunan kır düğünü mekanlarını mutlaka incelemelisin. Bu işletmeler Avrupa Yakası'nın Taksim, Galata ve Karaköy gibi merkezi noktalara yakınlıkları sayesinde toplu ulaşımla da kolayca erişilebilecek konumlarda bulunmaktadırlar. Firma profil sayfalarında yer alan bilgiler sayesinde işletmelerin hizmet içeriği, kapasite ve imkanlarını keşfedebilirsin. Ayrıca yine bu sayfalarda bulunan mekan fotoğrafları, çift yorumları ve özel indirimler de seçim yapmana yardımcı olacaktır. Yağmur ihtimaline karşı firma tarafından alınabilecek önlemler gibi diğer önemli detaylar için mekanlarla iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.