Beşiktaş Kır Düğünü Mekanları

Beşiktaş’da yeşillikler içinde bir kır düğünü yapabilmen için Beşiktaş’ın en iyi açık hava düğün mekanlarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Boğaz Bahçe

Beşiktaş

Boğaz Bahçe

İstanbul’da yaşıyorsanız veya sadece dünya evine burada girecekseniz o halde şehrin en önemli simgelerinden biri eşliğinde, yani boğaz manzarasında düğününüzü gerçekleştirmek istemez misiniz?...

21 yorum

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%50 indirim 110 56 21 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul'da kır düğünü konsepti denince akla genelde şehrin dışında bulunan mekanlar gelmekte. Fakat Avrupa Yakası'nın en merkezi ve ulaşımı rahat ilçelerinden biri olan Beşiktaş'ta da kır düğünü gerçekleştirme imkanın var. İlçenin Maçka, Ortaköy, Arnavutköy gibi merkezi noktalarında bulunan işletmeler sayesinde hayalindeki düğünü şehirden uzaklaşmadan da gerçekleştirebilirsin. Doğru işletme kararını vermekse oldukça kolay. İlk olarak firma profil sayfalarında bulunan mekan özellikleriyle aklındaki düğün mekanını eşleştir. Daha sonra sana en uygun mekanları fotoğraflar ve çift yorumları sayesinde daha yakından tanı. Beğendiğin mekanlarla ilgili daha fazla detay öğrenmek istiyorsan kolayca iletişime geçebilirsin. Düğün bütçeni netleştirmek adına işletmelerden kolayca fiyat teklifi alabilirsin.