Beşiktaş Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Beşiktaş’da yeşillikler içinde bir kır düğünü yapabilmen için Beşiktaş’ın en iyi açık hava düğün mekanlarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Esnek sözleşme No 1903 Davet Etkinlik

Beşiktaş

No 1903 Davet Etkinlik

Her detayıyla unutulmaz bir düğününüz olsun istiyorsanız, İstanbul kır düğünü mekanları arasında yer aldığımız No 1903 Davet Etkinlik içerisinde rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğüne sevdiklerinizle...

400-500 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%33 indirim 51
İncele
Esnek sözleşme Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği

Beşiktaş

Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği

Kapalı alanlarda gerçekleştirilen düğünler yerine açık alanda yeşillikler arasında bir kır bahçesinde düğün organize etme planınız varsa sizi Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği’ne bekliyoruz! Hatırı.

300-400 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

50 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul'da kır düğünü konsepti denince akla genelde şehrin dışında bulunan mekanlar gelmekte. Fakat Avrupa Yakası'nın en merkezi ve ulaşımı rahat ilçelerinden biri olan Beşiktaş'ta da kır düğünü gerçekleştirme imkanın var. İlçenin Maçka, Ortaköy, Arnavutköy gibi merkezi noktalarında bulunan işletmeler sayesinde hayalindeki düğünü şehirden uzaklaşmadan da gerçekleştirebilirsin. Doğru işletme kararını vermekse oldukça kolay. İlk olarak firma profil sayfalarında bulunan mekan özellikleriyle aklındaki düğün mekanını eşleştir. Daha sonra sana en uygun mekanları fotoğraflar ve çift yorumları sayesinde daha yakından tanı. Beğendiğin mekanlarla ilgili daha fazla detay öğrenmek istiyorsan kolayca iletişime geçebilirsin. Düğün bütçeni netleştirmek adına işletmelerden kolayca fiyat teklifi alabilirsin.