Bakırköy Kır Düğünü Mekanları

Bakırköy’de kır düğünü yapmak isteyen çiftler için en güzel açık hava düğünü mekanlarını listeledik. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi almayı unutma!

3 firma

Florya Bahçe

Bakırköy

Florya Bahçe

Florya Bahçe Düğün Mekanları; Türkiye’de tek olan sera düğün işletmesi olup 2 sera düğün alanı (500 ve 1000 kişi kapasite ) 3 kır düğün alanı (200, 500, 1000 kişi kapasiteli) ve 1 adet küçük...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

156 8
İncele
Florya Sosyal Tesisleri Kır Bahçesi

Bakırköy

Florya Sosyal Tesisleri Kır Bahçesi

Yeşil ile mavinin müthiş uyumuna tanıklık edeceğiniz Kır Bahçesi, şehrin konforu ile doğanın huzurunu bir arada sunuyor.. Mekan Özellikleri Davet Alanları: Açık Alan Yemek Kapasitesi:600 (Haftaiçi...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%15 13 1 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Bakırköy'de kır düğünü gerçekleştirmek istiyorsan çok cazip mekan seçenekleri olduğunu göreceksin. Kır düğünü günden güne popülerleşen bir düğün teması. Bu nedenle alanında uzman ve imkanları yeterli bir firma ile çalışmak önemli. Florya, Zuhuratbaba ve Kartaltepe gibi nezih semtlerde düğün yapabileceğin kır bahçeleri bulunmakta. Mekan ücreti düğün masraflarındaki en büyük harcama kalemlerinden biri olacağından seçiminin önemi bir kat daha artmakta. Doğru seçimi yapmak için firma profil sayfalarını incelemeye başlamalısın. Sayfalarda bulunan mekan görselleri, özellikleri ve imkanları seçim yapmanı kolaylaştıracaktır. Beğendiğin firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve sadece düğün tarihini ve davetli sayını belirterek ücretsiz bir biçimde fiyat teklifi alabilirsin.