Bakırköy Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bakırköy’de kır düğünü yapmak isteyen çiftler için en güzel açık hava düğünü mekanlarını listeledik. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi almayı unutma!

2 Hece Davet

Bakırköy

2 Hece Davet

Kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için 2 Hece Davet Botanik Park’ın içinde yer alıyor. Göl kenarındaki mekânımızda şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzaklaşma şansınız var! Belki de uzun zamandır...

Kapasite

Min. Yemekli

%20 indirim 36 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Bakırköy'de kır düğünü gerçekleştirmek istiyorsan çok cazip mekan seçenekleri olduğunu göreceksin. Kır düğünü günden güne popülerleşen bir düğün teması. Bu nedenle alanında uzman ve imkanları yeterli bir firma ile çalışmak önemli. Florya, Zuhuratbaba ve Kartaltepe gibi nezih semtlerde düğün yapabileceğin kır bahçeleri bulunmakta. Mekan ücreti düğün masraflarındaki en büyük harcama kalemlerinden biri olacağından seçiminin önemi bir kat daha artmakta. Doğru seçimi yapmak için firma profil sayfalarını incelemeye başlamalısın. Sayfalarda bulunan mekan görselleri, özellikleri ve imkanları seçim yapmanı kolaylaştıracaktır. Beğendiğin firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve sadece düğün tarihini ve davetli sayını belirterek ücretsiz bir biçimde fiyat teklifi alabilirsin.