Ataşehir Kır Düğünü Mekanları

Ataşehir kır düğünü mekanları ve kır bahçelerini incele, beğendiğin mekanlar için firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi al!

2 firma

İstanbul Marriott Hotel Asia

Ataşehir

İstanbul Marriott Hotel Asia

Yaşamınızdaki yeni başlangıçlara yelken açarken, Istanbul Marriott Hotel Asia ekibi olarak kusursuz misafirperverliğimiz ile bütünleşen çalışma prensibimiz doğrultusunda size düğün paketlerimizi...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

9
İncele
Süslü Konak

Ataşehir

Süslü Konak

Aralık 2013 tarihinden beri hizmetinizde olan Süslü Konak Ataşehir’de bulunuyor. Adından da anlaşılacağı gibi konağımız “Ataşehir’in en süslüsü” lakabını sonuna kadar hak eden bir mekân. Yemekli...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 46 11
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul'da kır düğünü yapabileceğin mekanlar arasında Ataşehir'de bulunanları da değerlendirmeyi unutma. Anadolu Yakası ilçeleri başta olmak üzere İstanbul'un birçok yerinden rahatça ulaşılabilir olan bu mekanlar, kır düğünü konseptini de gerçek anlamda yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Firma profil sayfalarını inceleyip mekanlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İşletmelerin sunduğu hizmet içeriği, kapasite ve fiyat bilgisini kolayca bulabilirsiniz. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız otopark gibi imkanları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca düğününüzü kafanızda canlandırmanızı kolaylaştıracak mekan görsellerini de bu sayfalardan bulabilirsiniz. Düğünde bütçenin önemi de büyük. Mekan harcaması düğün planlamasındaki en yüksek kalemlerinden biridir. Bu yüzden beğendiğiniz firmalardan kolayca fiyat teklifi alıp, düğününüzü planlamaya devam edebilirsin.