Ataşehir Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Ataşehir kır düğünü mekanları ve kır bahçelerini incele, beğendiğin mekanlar için firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Süslü Konak

Ataşehir

Süslü Konak

Aralık 2013 tarihinden beri hizmetinizde olan Süslü Konak Ataşehir’de bulunuyor. Adından da anlaşılacağı gibi konağımız “Ataşehir’in en süslüsü” lakabını sonuna kadar hak eden bir mekân....

300-400 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

11 yorum

%35 indirim 50 6
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul'da kır düğünü yapabileceğin mekanlar arasında Ataşehir'de bulunanları da değerlendirmeyi unutma. Anadolu Yakası ilçeleri başta olmak üzere İstanbul'un birçok yerinden rahatça ulaşılabilir olan bu mekanlar, kır düğünü konseptini de gerçek anlamda yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Firma profil sayfalarını inceleyip mekanlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İşletmelerin sunduğu hizmet içeriği, kapasite ve fiyat bilgisini kolayca bulabilirsiniz. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız otopark gibi imkanları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca düğününüzü kafanızda canlandırmanızı kolaylaştıracak mekan görsellerini de bu sayfalardan bulabilirsiniz. Düğünde bütçenin önemi de büyük. Mekan harcaması düğün planlamasındaki en yüksek kalemlerinden biridir. Bu yüzden beğendiğiniz firmalardan kolayca fiyat teklifi alıp, düğününüzü planlamaya devam edebilirsin.