Bahçeköy Kır Düğünü Salonu hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize...

150 - 2000 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Arnavutköy Durusu Club Hotel

200 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Arnavutköy Greenhill İstanbul Event Garden

100 - 350 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Arnavutköy Kır Düğünü Mekanları

Arnavutköy İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan köklü ve tarihi bir ilçedir. İstanbul Boğazı’nda olması nedeniyle çiftlerin düğün mekanı seçimlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Arnavutköy kır düğünü mekanları açık alanda evlenecek çiftler için deniz havası ve yemyeşil doğayla eşsiz bir düğün sunacaktır. Özellikle bahar ve yaz aylarında kır düğünü konseptleriyle çiflter Arnavutköy’deki mekanları tercih edebilir.

Yaz ve bahar ayları dışında tercih yapmak isterseniz de mekanın kapalı alanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca açık alan tercihiniz devam ederse, düğün mekanı soğuk ve yağışa karşı korunaklı duruma getirilebilir. Arnavutköy kır düğün yerleri boğaz manzaralı yemyeşil bahçeler olabileceği gibi, havuz başında kır çiçekleri ile süslenmiş yerler de olabilir. İstanbul’un köklü ilçesinde hayallerinizdeki mekanı bulabilirsiniz.

Arnavutköy’de kır düğünü seçimlerinizi yaparken bu mekanlara nikah çadırları, dans edip eğlenileceğiz alanlar, masa sandalye teminleri gibi konularda güvenebilirsiniz. Ayrıca olumsuz hava koşulları yaşanması durumunda kapalı alan tercihleri de vardır. Düğününüzü İstanbul boğazının incisi olan Arnavutköy’de yapmak istiyorsanız tüm incelikleri sizin için halleden ve hayallerinizdeki düğünü sunacak olan kır düğün mekanları ideal olabilir.

Arnavutköy’deki Kır Düğünü Fiyatları Nasıl?

Arnavutköy’de kır düğün mekanları fiyat yelpazesi değişiklik göstermektedir. Yoğun sezon olarak bilinen bahar ve yaz aylarını, hafta sonlarını veya daha az yoğunluğu olan hafta içi günlerini tercih etmeniz fiyatlandırma konusunda etkilidir. Haftanın günleri etkili olduğu gibi gündüz ve akşam saatleri seçimleriniz de önemlidir. Ayrıca düğününüze davet edeceğiniz misafir sayısı da fiyat yelpazesini değiştirmektedir.

Kişi sayısı; mekan kapasitesi, masa, sandalye ve bunların süslemeleri nedeniyle etkili olduğu gibi ikramlıklar konusunda etkilidir. İkramlıklarda kişi sayısı ve menü tercihinizi yapabilirsiniz. Burada belirleyici olan düğününüzü yemekli mi yoksa kokteyl menülü mü olarak yapacağınızdır. Arnavutköydeki kır düğünü mekanları için düğününüze dair kriterleri belirledikten sonra minimum ve maksimum tutarla ilgili düğün mekanlarıyla görüşebilirsiniz.

Bu fiyatlandırmanın içinde düğün paketleri de dahil olacaktır. Düğün paketlerinin içeriğinde bulunan hizmetler de fiyatlandırma için önemli bir kriterdir. Uygun fiyatlı bir organizasyon yapabilmeniz için izleyebileceğiniz bazı stratejik adımlar var. Butik ve mütevazı bir düğün bütçe dostu bir seçenek olabilir. Erken rezervasyon fırsatlarıyla da her şey dahil düğünleri ekonomik şekilde organize edebilirsiniz.

Arnavutköy Kır Düğünü Mekanları Nasıl Düğün Paketleri Sunuyor?

Arnavutköy kır düğün mekanları evlenecek çiftler için geniş kapsamlı düğün paketleri ile destek sunuyor. Tasarladığınız düğün ile ilgili kriterlerinizi belirleyip sonrasında düğün mekanları ile görüşerek size en uygun düğün paketini seçebilirsiniz. Düğün paketleri içerisinde fotoğraf çekiminizden ilk dans müziğinize, masa süslemelerinden konuklarınız için vale hizmetine kadar destek alabilirsiniz.

Düğün paketlerinde sadece mekana geldikten sonraki desteğini dışında hazırlık aşaması için de bilgi alabilirsiniz. Örneğin kuaför için farklı bir işletme tercih etmek yerine düğün mekanı ile anlaşmalı yerlerden faydalanabilirsiniz. Düğün davetiyesi, gelin arabası ve hediyelikler için mekandan destek almanız mümkün. Genellikle çoğu Arnavutköy kır düğünü mekanı tarafından sunulan temel hizmetler ise şöyle:

Arnavutköy kır düğün mekanları çiftlerin ihtiyaç duyacakları her detayın kusursuz şekilde törende yer almasını önceliklendirir. Saydığımız maddeler genel olarak kır düğünü mekanlarında bulabileceğiniz hizmetlerdir. Ancak ekstralar için düğün paketlerinde esneklik sağlanabilir. Kapsamlı düğün paketleri sunan mekanlar çiftler stresini minimuma indiren hizmetlere sahiptir. Dilerseniz tüm hizmetleri tek çatı altından temin ederek kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.