Adalar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kır düğünü yapmak istiyorsan ve gerçekten doğanın içinde bir mekan hayal ediyorsan hemen İstanbul Adalar'da bulunan firmaları incele ve fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Liya

Adalar

Liya

Doğanın içerisinde, sevdikleriniz ve mutluluk dışında her şeyden uzak olacağınız bir konumda olmaya hazır olun... İşte Liya düğünlerini ayrıcalıklı kılan en önemli konu bu! Üstelik kaliteden ödün...

15 yorum

300-400 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

Hediye 65 8 15
İncele
Esnek sözleşme Ada Beach Wedding

Adalar

Ada Beach Wedding

İstanbul Adalar’da deniz kıyısında muhteşem bir ortamda unutulmaz bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi Ada Beach Wedding’e davet ediyoruz! İstanbul’un kalabalığından uzakta son derece sakin...

500-750 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 86 5 20 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
Kır düğünü hayal ediyorsan ve farklı bir mekan arayışındaysan mutlaka Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada'da bulunan firmaları incelemelisin. Deniz ve koy manzaralı bir düğün yapmak için de harika mekanlar bulabileceğini de unutma. Adalar aynı zamanda muhteşem doğasıyla da davetlilerinin bir akşamlık da olsa havasının değişmesini sağlayacaktır. Uzun yıllar boyunca hatırlanacak harika bir düğün yapmak için mekanları incelemeye başlamalısın. Daha önce Adalar'da düğün yapma fırsatı bulan çiftlerin yorumlarına firma profil sayfalarından ulaşabilirsin. Yine aynı sayfalarda bulunan mekan görselleri, kapasite ve fiyat bilgileri aradığın mekanı bulmana yardımcı olacaktır. Beğendiğin işletmelerden kolayca fiyat teklifi alabileceğini ve iletişime geçip merak ettiklerini sorabileceğini hatırlatmakta fayda var.