Adalar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kır düğünü yapmak istiyorsan ve gerçekten doğanın içinde bir mekan hayal ediyorsan hemen İstanbul Adalar'da bulunan firmaları incele ve fiyat teklifi al!

Liya
Üyelere
Özel Fiyat
132
12
Liya

36 yorum

Adalar

 • 4. yıl
 • İstanbul’da kır düğünü hayali olan çiftlerimize çok özel bir önerimiz var. Yerleşime açık en küçük ada olan Sedef Adası’ndaki mekanımız 2018 yılından beri unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor....

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

  2.250 TL Fiyat Al

  Ada Beach Wedding
  165
  17
  Ada Beach Wedding

  29 yorum

  Adalar

 • 8. yıl
 • Ada Beach Wedding 2008 yılından bu yana Heybeliada’da ağaçlarla çevrili bahçemizde doğal ve şık bir ortam yaratıyoruz. Gün batımını izleyerek “evet” diyebileceğiniz, denize sıfır, huzurlu bir...

  Kapasite
  250-1500 Kişi
  Min. Yemekli
  1500 TL'den fazla

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Kır düğünü hayal ediyorsan ve farklı bir mekan arayışındaysan mutlaka Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada'da bulunan firmaları incelemelisin. Deniz ve koy manzaralı bir düğün yapmak için de harika mekanlar bulabileceğini de unutma. Adalar aynı zamanda muhteşem doğasıyla da davetlilerinin bir akşamlık da olsa havasının değişmesini sağlayacaktır. Uzun yıllar boyunca hatırlanacak harika bir düğün yapmak için mekanları incelemeye başlamalısın. Daha önce Adalar'da düğün yapma fırsatı bulan çiftlerin yorumlarına firma profil sayfalarından ulaşabilirsin. Yine aynı sayfalarda bulunan mekan görselleri, kapasite ve fiyat bilgileri aradığın mekanı bulmana yardımcı olacaktır. Beğendiğin işletmelerden kolayca fiyat teklifi alabileceğini ve iletişime geçip merak ettiklerini sorabileceğini hatırlatmakta fayda var.

  Adalar Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

  Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları