Büyükada'daDeniz manzaralıSade süslemelerKır düğünü ışıklarıCanlı müzikBüyük gelin odası

50 - 400 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele
Liya
5,0
(44 Yorum)
5. yıl
Adalar
1 saatte cevap verir

Sedef Adası'ndaDenizden girişKapsamlı paketFarklı konseptlerAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzikBüyük gelin odası

50 - 300 Kişi
3.950
3.150 TL
İncele
Ada Beach Wedding
5,0
(29 Yorum)
9. yıl
Adalar
1 saatte cevap verir

Deniz kenarındaRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıBüyük gelin odası

10 - 1500 Kişi
3.500
3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Adalar Değirmenburnu Restaurant

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Adalar Suareada Beach

100 - 350 Kişi
750 - 1.000 TL

Adalar Mavi Restaurant Otel

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Adalar Kır Düğünü Mekanları

Adalar İstanbul’un doğal ve kültürel mirası için özel yere sahiptir. Tarihi yerleşim yerleri, eşsiz manzarası, ve doğal güzellikleri ile kır düğünü yapmak isteyen çiftler için eşsiz bir seçim olacaktı. Prens adaları olarak da bilinen büyüklü küçüklü dokuz ada bulunmaktadır. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adası adalar kır düğünü mekanları için tercih edilebilir.

Adalarda kır düğün mekanları çeşitliliği oldukça fazladır. Dilerseniz deniz kenarında, dilerseniz de yemyeşil kırlar üstünde misafirlerinize ağırlayarak hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Adalarda kır düğünü yapmak isteyen çiftlerimiz farklı konseptler ile geniş kır alanlarından ya da denize sıfır mekanlardan birini seçebilir. Mekanlardan çoğu geniş alanlara sahiptir. Her türlü hava koşullarına karşı önlemler alınmaktadır.

Olası bir yağış olması halinde dilerseniz mekanın kapalı alanını tercih edebilir dilerseniz de mekanın korunaklı çadırlarından faydalanabilirsiniz. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada’ya direkt vapur ya da tekne ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sedef Adası’nı tercih ederseniz de Büyükada’dan Sedef Adası’na geçiş yapabilirsiniz. Hayal ettiğiniz düğünün gerçeğe dönüşmesi için sunulan birçok imkandan faydalanabilirsiniz.

Adalar’daki Kır Düğünü Fiyatları Nasıl?

Adalardaki kır düğünü mekanları fiyat aralığı olarak değişkenlik göstermektedir. Evlenecek çiftlerin tercihlerine göre farklı konseptler belirlenerek bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Fiyat aralığını etkileyen konulardan ilki davetli sayınızdır. Geniş bahçeli mekanlarda kalabalık misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz gibi daha küçük kır bahçelerinde butik bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Yemek ve kokteyl menüsü tercihinize göre de fiyatlarda değişiklik gözlemlemeniz mümkündür.

Düğününüzü isterseniz hafta sonu, isterseniz de hafta içi gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat aralığını hafta içi ve hafta sonu günleri etkilediği gibi gündüz ya da akşam düğünü olması da önemli bir rol oynar. Deniz manzaralı, bahçe içinde, ormanlık alanlarda veya tarihi yapılar içinde farklı mekan seçenekleri bulunmaktadır ve bu mekanların özellikleri ve konumları doğrudan fiyatları etkiler.

Ayrıca, düğün mekanının kapasitesi de fiyatları belirleyen bir faktördür. Davetli sayınıza uygun kapasiteye sahip bir mekan seçmek önemlidir. Bunun yanı sıra, mekanların sunduğu hizmetler ve paketler de fiyatları etkiler. Catering hizmetleri, dekorasyon, ses ve ışık sistemleri gibi ek hizmetlerin bulunup bulunmaması veya paketlerin içeriği fiyatları belirleyen unsurlardır.

Adalar Kır Düğünü Mekanları Nasıl Düğün Paketleri Sunuyor?

Adalar kır düğün mekanları düğün paketleri konusunda geniş bir yelpazeyle hayallerinizi gerçekleştirmek için tüm hizmetleri sunuyor. Düğün tarihinizi belirledikten sonra seçtiğiniz mekanla görüşerek nasıl bir davet istediğinizi paylaşarak destek alabilirsiniz. Bu özel gününüzü daima hatırlayacağınız eşsiz bir güne dönüştürmek için mekanlar size destek olacaktır. Organizasyon firmalarının düğün paketleri içerisinde bulunan başlıklar aşağıdaki gibidir:

Adalar’da Kır Düğünü Yapacak Çiftlere Tavsiyeler

Öncelikle, düğün tarihinizi belirledikten sonra, mekan araştırmasına erken başlamanız önemlidir. Popüler mekanlarda erken rezervasyon yaparak istediğiniz tarihte uygun bir yer bulmanıza yardımcı olabilirsiniz. Bütçenizi belirleyip buna uygun mekanları araştırarak fiyatları ve sunulan hizmetleri karşılaştırmak da önemlidir. Mekanın özelliklerini dikkatlice değerlendirmeye çalışın. Mekanın konumu, manzarası, kapasitesi ve sunulan hizmetler düğün deneyiminizi etkiler.

Açık hava düğünleri için tercih edilen Adalar'da hava durumunu dikkate alın ve alternatif planlar yapın. Planlama sürecinde stres yaşamamak için profesyonel yardım almayı düşünebilirsiniz. Düğün mekanlarının çoğu tarafından sunulan organizasyon desteği bu noktada destek olabilir. Davetli sayınızı ve mekanın bu kapasiteyi karşılayıp karşılayamayacağını kontrol edin. Konuklarınızın rahat edebilmesi için yeterli alanın olması önemlidir.

Adalarda uygun maliyetli bir kır düğünü düzenlemek istiyorsanız, birkaç stratejiyi düşünebilirsiniz. Hafta içi günlerde düğün yapmayı düşünebilirsiniz. Hafta sonlarına göre genellikle daha az talep gördüğü için mekanlar, hafta içi günlerde daha uygun fiyatlar sunabilirler. Bazı mekanlar ekonomik düğün paketleri veya indirimli fiyatlar sunabilirler, bu nedenle araştırma yaparken bu detaylara dikkat etmek önemlidir.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları