Atlı Spor*

Atlı Spor
Hayatınızda atacağınız en önemli imza ve bunu ölümsüzleştiren özel bir mekan.

Şehrin merkezinde yemyeşil çimenler ve ağaçların arasında ferah bir mekan, ulaşımı kolay...

Şehrin gürültüsünden uzak.

Sizlerin bu uzun ve yoğun düğün hazırlığı sürecinde yemek, menü seçimi ve organizasyon detaylarını tecrübeli ve güvenilir kadromuzla sizleri yormadan hayallerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Açık alan kır düğünümüz 1200 kişiye kadar, 300 ve 400 kişilik olmak üzere 2 adet kapalı salonumuz bulunmaktadır.
Aynı günde sadece bir organizasyon yapılmaktadır. 500 kişi kapasiteli otopark...
Çocuk parkı ve çocuk oyun alanı...

Mekanımız şehrin merkezinde bulunup toplu taşıma ile ulaşımı kolaydır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
D&I Derya & Ibrahim Düğün Tarihi: 29/07/2018

Hayatımın en büyük hatası ve tercihi burada dügün yapmak oldu. Bi kere herseyi baştan ödüyosunuz ve eksik yapilan seyler hakkinda konusacak muhattap bulamiyosunuz. Dügünü organize edecek yönetecek kimse yok tam olarak bir rezalet verdiginiz paraya asla degmez o kadar üzuldük ki .. resmen kaderimize terketmislerdi .. müzik zaten kötü çünkü kendi iclerinde anlasamiyolar bikere duygu hanim ve fotograf konusunda kemal bey disinda hersey rezaletti .. organizasyonda aysim hanim evet ilgileniyo sizinle ama sandalyemiz bile suslenmemisti ve bunun icin ödeme alirken alindi .. yani özetle anlasirken etrafinizda herkes var ama dugun gunu yanlizsiniz .. göze aliyosaniz buyrun rezalete hosgeldiniz ..

EV Evrim Düğün Tarihi: 13/05/2017

Öncelikle tüm sorularımıza sabırla yanıt veren Ebru Hanım'a teşekkür etmek isteriz. Nikah kokteyl olarak gerçekleşen organizasyonumuzda hemen her şey istediğimiz gibiydi. Süslemeleri ve organizasyonu düzenleyen Casa Rosa Organizasyon her şeyi istediğimiz şekilde hazırlamıştı. Konuklar da biz de oldukça keyif aldık. Tek bir eleştirim olacak; özellikle nikah öncesi yaptığımız bilgilendirmeye rağmen konuklarımız şarap istediklerinde kendilerine kalmadığı söylenmiş ve bu da nikah sahibi olarak bizler açısından hoş bir durum olmamıştır. Çalışanlar arasında iletişim sorunu olduğunu umuyorum, aksi taktirde yaşanan olay hiç hoş değil..

nüket Düğün Tarihi: 13/09/2015

Sadece organizasyon olarak müzik iyi değildi. Eylül ayı için soğuk ama yaz mevsimi için uygun bir mekan. Kapasitesi fazla kişiler için idael. 500 kişilik yemekli bir düğün yaptık. Yemeklerin tatları çok güzeldi. Konuklarımız memnuniyetini belirtti bize sonrasında. Ulaşım da sorun yaşandığını düşünmüyorum. Konum kolay bulunur bir yerde çünkü. Görsellik açısından mekan da ki süslemeleri kendiniz ayarladığınız zaman daha iyi olur. Yeşillklerin ortasında havadar bir yer.

N&F neşe & fahri Düğün Tarihi: 05/09/2015

Çok memnun kaldığımız yemekli ve alkollü olan organizasyonumuz da yemekler çok iyiydi. Aynı zaman da organizasyon şirketinden de çok memnun kaldık. Yetkili ve çalışanlar da oldukça ilgiliydi konum itibari ile toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilecek bir mekan. Lokasyonu kolay. masa düzeni, süslemeler, görsellik organizasyon şirketinin başarısı ile gayet güzel oldu diyebilirim.

BA bahar Düğün Tarihi: 24/08/2015

Dış mekanda, kır düğünü alanında oldukça geniş bir alana sahip nezih hoş bir yer. Hem az sayı da düğün yapmak isteyenler için hem de kalabalık organizasyon yapmak isteyenler için ideal bir yer. Ayrıca kapalı salonlarıda mevcut. Masa, sandalyeler, garsonlar ve yemekler kendilerine ait, müzik, süslemeler ve pasta vs.. organizasyon şirketiyle anlaşıyorsunuz. Organizasyon şirketlerini kendileri de öneriyor siz dışarı dan çalışmak isterseniz de çalışabiliyorsunuz. Garsonların ilgi ve alakası şahaneydi. Gelin odası vardı ve gayet konforluydu. Şiddetle önerebildiğim bir mekan.

NA Nafiye Düğün Tarihi: 14/08/2015

Bizim düğün günümüzde hava çok sıcaktı ve biz de kapalı bir mekanda düğün gerçekleştirmek istememiştik o yüzden açık alanlı bir mekan olsun istemiştik. bu mekanda açık alanlı bir mekandı ama kapalı alanı da bulunuyordu, biz organizasyonumuzu açık alanında gerçekleştirdik. masalar süslemeler herşey çok güzeldi çimler yeşillikler konsept olarak kır düğünü tarzında güzel görseli şık bir alandı. Mekan şehir merkezinde bulunan ve ulaşımının rahat olduğu nezih bir mekandı yani hiç kimse ulaşım açısından sorun yaşamadı toplu taşımayla rahatlıkla bulunup kapısının önünden geçen bir konumda bulunuyordu mekanın otoparkı vardı park sıkıntısı da yaşanmadı. Misafirlerim çok memnun kaldılar mekandaki hizmetten ilgiden ve mekanın görselliği ferahlığı onları da memnun bırakmıştı. Düğünümün gecesinde sağnak yağmur yağışı olmuştu saat 10 gibi hemen mekan sahipleri ve personeller misafirleri rahatsız etmeden kapalı alanına geçirdiler bizi hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden eğlenmemize kaldığımız yerden devam etmiştik mekanın alınan önlemleri çok güzeldi biz 120 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştik mekandaki ambiyans çok güzeldi ve görsellik olarak gelin damat çıkışı ve şovları çok güzeldi çok memnun kaldık biz bu mekandaki organziaysonumuzdan ,bizimle ilgilenilmesinden hizmetten çok güzeldi.

AY ayça Düğün Tarihi: 08/08/2015

Konseptinin çok güzel olması sebebi ile tercihimiz oldu mekan. 350 kişi konuk ağırladık yemeklerin tadı sunumu görselliği standart seviyedeydi. mekan görsellik acısından güzeldi. masa düzenlemesi süslemeler görsellik iyiydi. ses müzik orkestra sistemi standart boyutlardaydı. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca çok memnun kaldık. lokasyon olarak çok kolay bulunabilen bir yer. ve otoparkı mevcut dolayısıyla bu anlamdada oldukça rahat ettik diyebilirim. mekanı yeni evlenecek çiftlere tavsiye ederim.

EM Emrah Düğün Tarihi: 01/08/2015

135 kişilk açık alanda oldu düğünümüz çalışanların ilgisi çok iyiydi en ufak pürüzde yardımcı oldular .yemekli oldu organizasyonumuz ve yemeklerin kalitesi çok iyiydi.fotoğraf ve orkestra için mekan bizi yönlendirdi organizasyon şirketine ve eşimde bende çok memnun kaldık.yeni evlenecek olan herkese tavsıye ederim

BE Berna Düğün Tarihi: 01/08/2015

Beklentimizin yüzde yüz karşılandığı fevkalade bir düğün oldu. Hersey gayet güzeldi, mekanın bahçesinde yaptık düğünümüzü çok çok güzel bir servis sundu mekan bize. Kişisel beklentilere ve ihtiyaçlara cevap verebilecek bir mekan. Biz mekanı 18:00 den itibaren kullanmaya başladık. Zaman değişimini akşam oluşunu izledik gayet güzeldi. Mekan kolay bulunabilir olduğu gibi park yeri açısından da herhengi bir olumsuzluk yaşamayacağınız bir yerde. Masa düzeni, süslemeler cok iyi, zaten düğün organizatörümüzle birlikte çalıştık ve beklentim üzerinde bir sonuç çıktı ortaya. Çok başarılı ve Çok güzel bir deneyim oldu diyebilirim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Atlı Spor ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atlı Spor hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap