Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Firmaları

Belgin Yetiş tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 5:18 DK

07.12.2018

Kına gecesi yapmak isteyen gelin adayları artık soluğu profesyonel ekiplerin yanında alıyor. Kına ve bekarlığa veda organizasyonu yapan firmalar gecenizi güzelleştirirken, size de sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek kalıyor.

Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Kına gecesi geleneğinin, son dönemde gittikçe modernleştiğini ama gösterişinden de hiçbir şey kaybetmeden devam ettiğini görüyoruz. Kimi zaman bekarlığa veda partisi olarak da organize edilebilen ama kına gecesi ritüellerinin çok fazla değiştirilmeden uygulandığı bu gecede gelin adayları düğün stresini, kız arkadaşları ile doyasıya eğlenerek atabiliyor.

Eğer siz de son yıllarda popülaritesi hızlı bir şekilde artan kına gecesi organize etmeyi düşünüyor ama kına ritüellerine hakim olmadığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz! Çünkü sizi, bindallı ve kaftan temin etmekten, kına gecesi süslemelerine, misafirlerinize sunacağınız kına hediyeliklerinden, o gece çalınacak kına şarkılarına kadar her türlü konuda desteğini esirgemeyecek profesyoneller ile tanıştıracağız.

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları

İstanbul'da kına gecesi düzenlemek istiyorsanız kına organizasyonuna dair her konuda kendinizi bu şehirdeki profesyonellerin ellerine teslim edebilirsiniz. Çünkü kına organizasyonu yapan firmalar kınaya ilişkin aklınıza gelebilecek her türlü şeyi en ince detayına kadar sizin yerinize düşünüyor ve baştan aşağıya organize ediyor. İşte kınanızı adeta bir şova dönüştürecek kına organizasyon firmaları:

Yeditepe Organizasyon Kına Ekibi

Yeditepe Organizasyon Kına Ekibi, İstanbul'un kına organizasyon ekipleri arasında en deneyimli olanlarından biri. Üstelik kına paketi olarak sundukları organizasyon bütününde gerçekten o gece sizi ve yakınlarınızı eğlendirecek her şey var. Kına kıyafetleri, kına müziği, süslemeler, dans şovları, ikramlar, kına mumları, kına takımları... Şanslısınız ki Yeditepe Organizasyon'dan kına paketi hizmeti alan Düğün.com gelinlerine Haziran ayı sonuna kadar full kına paketlerinde %25 indirim yapıyor!

qphjrvp3pyuiypcp - Yeditepe Organizasyon

Asır Kına Organizasyon

Ben geleneklerimden asla vazgeçmem, bu yolda da ne gerekiyorsa layığıyla yerine getiririm diyen gelin adaylarındansanız, kapısını çalacağınız kına organizasyon şirketlerinden biri de Asır Kına Organizasyon. Firma, değişik kültürlerden esinlenerek sunduğu kına gecesi konsept seçenekleri ile gecenizi renklendirirken, gelin-damat ve dilerseniz davetliler için hazırladığı renkli kıyafet ve aksesuarlar ile de sizi tam anlamıyla gecenin havasına sokuyor. Size ise kına yakma merasiminizde duygusal anlar yaşamak, sevdiklerinizle birlikte topuklarınız acıyana kadar halay çekmek, firmanın sunduğu davul şovda doyasıya eğlenmek kalıyor.

cbbscsu5tbjdrlp3 - alternatif metin

Kına Ekibi

Kına organizasyon şirketleri arasında bir başka isim olan Kına Ekibi, kına gecesi organizasyonlarında bir gelin adayının isteyebileceği her hizmeti veriyor. Gelin kınası, bindallı, kına kıyafetleri, kına süslemeleri, kına takımı, zenne, oryantal, hint kınası, kına töreni, kına müziği, kına mumu... Daha ne olsun!

kina_ekibi - Gelin kınası

Kınacım Kına Organizasyon

Kına organizasyonu yapmak isteyen gelin adayları bu işi artık profesyonellere bırakmaya başladı. 11 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Kınacım Kına Organizasyon da bu işin profesyonel ekiplerinden biri.

Gelin kınası, Hint kınası, bindallı ya da kına kıyafeti, kına süslemeleri, kına müziği, kına takımı, kına mumu, zenne ve oryantal şov hizmeti veren Kınacım Kına Organizasyon, aynı zamanda ikramları da üstleniyor.

Bu organizasyon firması ile adetlerine bağlı kalarak geleneksel bir kına gecesi yapabileceğin gibi, sıra dışı konseptlerde etkinlikler de düzenleyebilirsin.

thxl5m14pehn2pzc - kına ve bekarlığa veda organizasyon firmaları

Rengahenk Kına Organizasyonu

Rengahenk Kına Organizasyonu ekibinin hikayesi çok tatlı. Önce her şey kendi kına gecelerini organize etmeleriyle başlamış. Nerede kına gecesi organizasyonu varsa orada isimleri geçer olmuş. Herkes yaptıklarını çok beğenip, "bize de yapın" der olmuş! İşlerini de çok iyi yapmaya başlayınca gelin adayları kapılarını çalar olmuş. Bana kalırsa siz de kına gecesi organizasyon planınız için bir kapılarını çalın.

rengahenk - Kına gecesi organizasyon

Lora Kına Davet Organizasyon

İstanbul'da aradığınızda karşınıza çıkacak bir kına organizasyon ekibi de Lora Kına Davet Organizasyon. Bölge olarak Avcılar'da yer alan fakat kına gecenizi sizin istediğiniz bir mekanda yapan ekip, öyle bir kına paketi yapmış ki, dillere destan... Prenses kına tahtı, cibinlik, yer minderi, 4 kişilik kına ekibi, gelin kaftanı, bindallı, prenses ya da Hürrem kostümü, damat kaftanı ya da cepken ve fes, davul şov, dans gösterisi... Saymakla bitiremeyeceğim, iyisi mi siz Lora Kına Davet Organizasyonla iletişime geçin ve detayları netleştirin.

lora_kina_davet_08_01_15 - Hürrem kostümü

Show Time Kına Organizasyon

Bindallı/ Kaftan, davul show, dilek feneri, gelin hamamı, hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, kına töreni, semazen, zenne / oryantal dansları gibi aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti alabileceğiniz bir kına organizasyon firması Show Time Kına Organizasyon. Yani kısaca siz hayalinizde nasıl bir kına gecesi olduğunu onlara anlatın ve gerisine karışmayın. Son olarak sayfalarındaki yorumlara mutlaka göz atın derim!

bnlcer1yntg80a9h - Kina tahti

Nuse Organizasyon

Eyüp'te bulunan Nuse Organizasyon, aksesuar kiralama hizmeti de veren bir kına organizasyon firması. Ürün ve hizmet çeşitliliği ise oldukça geniş. Çalıştıkları çiftlerden Ela ve Hasan'ın yorumuna da yer vermek istiyorum:

  • "Düğünümüz biraz son dakikaya kalmıştı. O nedenle istediğimiz düğün salonunu tutamadık, son anda tuttuğumuz düğün salonundan da hiç ama hiç memnun değildik. Ancak düğünün içinde yer alan 1 saatlik kına gecesi kısmı ile düğünümüzün bu kadar eğlenceli olacağını ben bile tahmin edemezdim. Gerçekten çok eğlenceli ve başarılı bir ekip, benim için çok özel olan bu gecemi unutulmaz bir hale getirdikleri için Nuse Organizasyona Gülşen Hanım ve ortağına teşekkür ediyoruz.

nuse - Kina tahti

Abes Organizasyon

Kadıköy'deki firmalardan biri olan Abes Organizasyon, kına kıyafetlerinden oryantal şovlara aklınıza gelen her hizmeti alabileceğiniz bir ekip. En güzel, en havalı ve hatta en Abes Organizasyonları gerçekleştirmeye talipler!

abes - Kina tahti

Telaşe Kına

İstinye'de bir kına ve bekarlığa veda organizasyon firması olan Telaşe Kına, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ekip. Şenay ve Serkan da onlarla çalışmış çiftlerden biri, bakın ne diyorlar:

  • Benim telaşe ile hazırlıklarım söz zamanımda başlamıştı aslında, her şeyi o kadar kusursuz düşünüyorlarki ki insan aaa cidden güzelmiş deyip kalabiliyor. Üretkenliği zaten süper ötesi, sonrasında nişandı, kına gecesiydi, düğündü derken bu özel günlerim sayesinde hala herkes tarafından konuşulur. Ne mutlu bana ki Telaşe sayesinde bu mutlu anlarıma dair en ufak bir ukde kalmadı.

telase - Kina tahti

Pembe İmza

  • "Her şey çok güzeldi. Tekrardan çok teşekkür ediyorum! Muhteşem bir kına gecesi oldu sayenizde iyi ki vardınız ve iyi ki sizi seçmişim. Gelin çıkışındaki konfetiler, volkanlar ve müthiş davulcunuz sayesinde herkes uzun süre kulaklarınızı çınlattı." Diyor Pembe İmzayla çalışmış bir gelin adayı Yeşim!

Fatih'te bulunan Pembe İmza, kına geceniz ya da bekarlığa veda geceniz için aradığınız tüm kına malzemeleri ve organizasyon aksesuarlarını kolayca bulabileceğiniz bir yer.

pfy5wxxe6hrtsizp - Kina tahti

Nazlım Kına Evi

Adana, Eskişehir, Gaziantep, Konya, Kıbrıs gibi birçok şehirde hizmet veren Nazlım Kına Evi eğlenceli partiler için konuşma balonlarından, kına gecelerinin vazgeçilmezi kına tepsileri ve el mumlarına birçok ürünü bir arada bulmak isteyenler için doğru adres!

b6pcgbjmmuiu5foa - Kina tahti

Kına Organizasyon Önerileri

Kına organizasyonu yaptırabileceğiniz firmalardan bir derleme yapıp size fikir vermek istedim fakat genel olarak kına organizasyon önerileri almak isterseniz Kına Gecesi Nasıl Organize Edilir? yazımıza yönlendireceğim şimdi sizi!

Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

Kına organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için kına ve bekarlığa veda indirimlerini incelemeyi sakın ihmal etmeyin. Teknede kına gecesinden, hamamda kına gecesi organizasyonlarına birçok alternatif indirim ve fırsatı bir arada bulabilirsiniz. Benden söylemesi!

Şehrindeki En İyi Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KINA MEKANLARI

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

KK

Kubra Karagöz

18/03/2016

Oncelikle kinanin bu kadar guzel gececegini asla hayal etmezdim . Muzikler, dansci arkadaslar, ortam, kiyafetler o kadar guzeldi ki bi ruya gibi geldi gecti . Bu guzrl gecen oturu Degerli Nurcan Hanim a , onun onderligindeki ekibine ve ANADOLU KINA VE ORGANIZASYON sirketibe sonsuz teskkurlerimj iletiyrum


BT

Betül Topal

30/09/2016

Farklı şehire geliyormusunuz

Düğün.com
Merhaba Betül, Bu sorunun en doğru cevabını ilgilendiğin firma sana verebilir. Buraya tıklayarak Kına ve Bekarlığa Veda firmalarını inceleyebilir ve beğendiğin firma ile iletişime geçebilirsin.