• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Havuz başı alanı var.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Glory Pool Side Wedding Venue Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL

Glory Pool Side Wedding Venue Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Glory Pool Side Wedding Venue Sıkça Sorulan Sorular

Glory Pool Side Wedding Venue kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Glory Pool Side Wedding Venue kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Glory Pool Side Wedding Venue kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Glory Pool Side Wedding Venue kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Glory Pool Side Wedding Venue kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Glory Pool Side Wedding Venue kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Glory Pool Side Wedding Venue kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Glory Pool Side Wedding Venue Hakkında

Glory Pool Side Wedding Venue Ataşehir’de 15 yılı aşkın süredir profesyonel ve kaliteli hizmet veriyoruz. İstanbul’un en nezih ve ulaşımı kolay semtlerinden birinde bulunan, geniş havuzbaşı davet alanına sahip mekanımız yılın 365 günü hizmetinizde. En mutlu günlerinizde profesyonel ve aile sıcaklığı veren güler yüzlü ekibimizin desteğiyle güvende hissedin, düzenlemeyi bize bırakın ve anın keyfini çıkarın.

Davet Alanları

Glory Wedding Venue Kına organizasyonları için, yılın her mevsimi hizmet verebilmek adına açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanına sahip. Bunlardan ilki 500 kişilik kapasitesiyle havuz başına özenle konumlandırılmış yuvarlak masalardan oluşan geniş alanımız. Yaz ve ilkbahar ayları için önerebileceğimiz bu alanda havuz başı heykelleriyle elegantlık ve şıklık bir arada bulunuyor.

Bir diğeriyse 350metrekare genişlikte oldukça ferah bir atmosfere sahip 300 kişiye kadar davetlinizi ağarlayabileceğiniz, balo salonumuz. Bekarlığa veda, kına, organizasyonlarınızı açık havada düzenlemek için yağışlı olan mevsim koşullarında ideal tercih sebebi olan alanımızda her koşulda gönlünüzce eğlenmeye devam edebilir, müziğin ve anın tadını çıkarabilirsiniz.

Dekorasyon

Havuz başı davet alanımıza konumlandırdığımız mitolojik heykellerle antik roma tarzını vurguladık. Üzerinde kristal supla, kristal mumluklar ve gümüş çatal bıçakların bulunduğu yuvarlak, beyaz örtülü masalarımızı yaz çiçekleriyle donatarak Akdeniz esintisi yakalamaya çalıştık. Masalarımızda 8’li oturma düzeninde ayarladık. Sahnede kalp şeklinde tag kullanarak, tüller, yapay yaz çiçekleri ve ışıklar ile süsledik.

Hizmetler

Sağlığınız bizim için çok önemli. Hijyen kurallarına çokça özen gösterilmesi gereken pandemi dönemi için mekan girişinde ateş ölçümü yapıyoruz ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirdik. Aynı zamanda sosyal mesafeye uygun oturma düzeni sağlayarak maskeli, eldivenli servis personellerimizle covid-19 kapsamında tüm önlemlerimizi aldık. Gönül rahatlığıyla işletmemizde kendinizi güvende hissedebilir, anın ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ataşehir açık alan kına mekanları içerisinde en göz alıcı havuz başı konseptine sahip olan mekanımızda sizde nikah ya da bekarlığa veda organizasyonu yaparak ailemize katılmak ve en özel gününüzü emin ellere teslim etmek isterseniz tüm tecrübemiz ve samimiyetimizle sizin yanınızdayız. Detaylı bilgi için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 67 52

 • Adres::

  Küçükbakkalköy Mah. Vedat Gürsel Cd. Defne Sk. No: 1 Flora Residance Ataşehir / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Glory Pool Side Wedding Venue Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.