Laodikya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Ömrünüzde bir kere yaşayacağınız günler için en iyisini istemek en doğal hakkınız! İşte biz de Laodikya Organizasyon olarak bunu sağlamak için Denizli’de faaliyet gösteriyoruz. Gelin adaylarımıza düşlerindeki kına gecesi organizasyonunu hazırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Denizli’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren hayallere ulaşmayı, akıllardaki gecelere imza atmayı amaçladık. Bunun için de yaptığımız ilk şey; gelin adaylarımızla karşılıklı konuşarak nasıl bir gece istediklerini öğrenmek. Onları dinledikten, ihtiyaç ve beklentilerini anladıktan sonra tüm detayların üstünde durmak için ayrıntılı bir planlama yapıyoruz. Hiçbir konuyu atlamıyor, gecenin sonunda yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyoruz. İşte biz kına gecenize bu şekilde hazırlanıyor, size böyle bir hizmet sunuyoruz. Denizli kına organizasyon firmalarından farkımız, ilk günkü heyecan ve heves çalışarak mutluluğunuza ulaşmak!

Disiplinli, pratik ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte kına geceniz için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Önce konseptinizi belirliyoruz. Aklınızda herhangi bir konsept yoksa, modayı takip eden ekibimizin önerileriyle birçok farklı seçenek sunuyoruz. Mesela son yıllarda sıkça tercih edilen Roman konseptini, Osmanlı konseptini, Hint konseptini ya da prenses konseptini uygulayabiliyoruz. Renkli tül, çiçek ya da balonlarla gerçekleştirdiğimiz süslemeler ile kendinizi farklı hissediyorsunuz. Ya da geleneksel kına konseptini tercih edebiliyor, kırmızının ağırlıklı olduğu bir geceyi beğeninize sunuyoruz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına minderi, cibinlik, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları konseptinizle uyumlu olacak şekilde temin ediyoruz. Aynı zamanda kına ekibimiz ile birlikte farklı gösterilere de imza atabiliyorsunuz. Bugün sizin gününüz, nasıl istiyorsanız öyle olacak!

Siz de yukarıda saydığımız ayrıcalıklardan yararlanmak ve kına geceniz için bizimle çalışmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Biz de en kısa sürede planlamalarımızı yaparak hazırlıklara başlayabiliriz.

İletişim

Nejdet Bey

  • Adres: Deliktaş Mahallesi, Fevzi Çakmak Blv. No:33, 20170 Denizli Merkez/Denizli, TurkeyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!