• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Organizasyon Vitrini Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Organizasyon Vitrini Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Organizasyon Vitrini Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Organizasyon Vitrini Hakkında

Denizli Organizasyon Vitrini ailesi olarak, siz değerli özel gün ev sahiplerimiz için; açılışlar, doğum günleri, baby shower partileri, sünnet düğünleri, düğünler ve kına geceleri gibi etkinlikler düzenliyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve kişiye özel hizmetimizle birlikte, beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Sektörde uzun yıllardır bulunmamız dolayısıyla, fazlasıyla tecrübe sahibiyiz. Bu nedenle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebileceğimizi düşünüyoruz.

Kına geceleri, düğününüzden önce hoşça vakit geçirmek ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek için harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Aynı zamanda, düğüne hazırlık süreciniz için de bir alıştırma yapmış oluyorsunuz. Bu güzel organizasyon için bizimle çalışmak isterseniz, ne gibi olanaklara sahip olacağınızdan bahsedelim.

Kına geceniz için öncelikle, nasıl bir organizasyon hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Düzenleyeceğiniz mekan, giyeceğiniz kıyafet ve diğer detayları da göz önünde bulundurarak planımızı oluşturuyoruz. O gün geldiğinde, kına tahtınızı mekanın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzeninizi sağlıyoruz. Gece boyu eğlencenin devam etmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini de kurduktan sonra, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu, girişe yerleştiriyoruz ve hazırlıklarımız sona eriyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Sohbet etmeleri için salona aldıktan sonra, nedimelerimiz eşliğinde uyumlu bir dans gösterisiyle birlikte, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Bu esnada konuklarınıza adeta bir görsel şölen yaşatıyoruz. Sonrasında, eğlenceli şarkılara hız kesmeden devam ediyoruz.

Gece sonunda misafirlerinize kuru kına ve küçük hediye ikramlarında bulunuyoruz. Bu özel geceyi ömür boyu hatırlamaları için onlara imkan sunmuş oluyoruz.

Denizli kına organizasyon firmaları arasında, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Anafartalar Mah. Pekdemir Altı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.