Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Denizli

Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Gülser & Mustafa

Düğün Tarihi: 06.08.2016

Evimizin önünde saraylara layık bir organizasyonla umduğumuz kadar çok başarılı bir çalışmaydı. Size ve ekibiniz sonsuz teşekkürler

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları Hakkında

İşimizi büyük bir aşkla yapan, ihtiyaçlarınıza özel çözünler üreten ve mutluluğunuza ortak olmayı amaçlayan, samimi, güler yüzlü, profesyonel ve güvenilir ekibimizle kına boyunca sizlerin yanında olmak için buradayız.

Alışagelmiş kına gecelerinden çok daha farklı imkânlar sunan Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları firmamız aracılığı ile ister geleneksel bir kına gecesi, isterseniz farklı konsept seçimleri yapabileceğiniz bir kına gecesi tercihinde bulunabilirsiniz.

Kaliteyi, memnuniyeti ve güvenilirliği kendimize ilke edinen bir firmayız! Hizmetten ödün vermeden her bütçeye hitap eden fiyat alternatiflerimizle memnuniyetinizi hedefliyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizle yakından ilgileniyor, detaylı bir planlama için sizi ofisimize davet ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz görüşmede nasıl bir konsept istediğinizi, dekorasyon için hangi renkleri kullanmamız gerektiğini ve hizmet içeriğimizi konuşuyoruz. Konsept konusunda kararsız olan gelin adaylarımızda daha önce yaptığımız organizasyonlardan örnekler göstererek fikir sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz.

Biraz da Denizli kına gecesi organizasyonları için sunduğumuz imkânlardan bahsedelim;

Kına gecenizi yapacağınız mekânı belirlediğimiz konseptte özenle hazırlıyor, dekorasyonda şık aksesuarlar kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Kına konseptinize göre seçebileceğiniz birbirinden farklı bindallı ve kaftan modellerimiz bulunuyor. Birçok renk alternatifinin olduğu özel tasarımlarımızdan zevkinize göre dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Kına gecenizde sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmeniz bizim için çok önemli. Bu sebepten kına gecenizde çalacak olan müziklerin seçimi, dans ekibiyle yapacağınız dans koreografisi gibi detaylarla da yakından ilgileniyoruz.

Üzerinde kendinizi adeta bir sultan gibi hissedeceğiniz gösterişli kına tahtımızı da mekânınızın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. İsterseniz Hint kınası, semazen, davul şov, kına takımı, zenne/oryantal, kına mumu, kına tepsisi gibi aksesuar ve hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Denizli kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    15 Mayıs Mh. 762 Sk. No:16 KAT:1 B:13 Pamukkale/ Denizli

  • Haritadaki Konumu

    Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları Yol Haritası

Fiesta Kına ve Düğün Organizasyonları Yorumları (11)

Gülser & Mustafa

Düğün Tarihi: 06.08.2016

Evimizin önünde saraylara layık bir organizasyonla umduğumuz kadar çok başarılı bir çalışmaydı. Size ve ekibiniz sonsuz teşekkürler

Ayşegül & Bülent

Düğün Tarihi: 14.05.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Çok başarılı ve işinde profesyonel bir firma herşey hızlı ve mükemmel bir şekilde ilerledi çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz :)

Merve & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.09.2018

Herşey eksiksiz ve çok güzeldi, bu özel günümde yanımda oldukları ve herşeyi eksiksiz sağladıkları için çok teşekkür ederim :)))

Aslı & Ferhat

Düğün Tarihi: 12.09.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bekilli de beklediğimizin üzerinde verilen sözler nezdinde her şeyin yerine eksiksiz getirilmesi bizi çok mutlu etti. Çok güzel bir kına merasimi oldu. Bizi çok mutlu ettiniz Fiesta organizasyon Kadir Beye ve ekibine sonsuz teşekkürler...

Yağmur & Cemal

Düğün Tarihi: 07.07.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

çok güzel bir organizasyondu anlatmaya gerek yok dedikleri kadar vardı , hep bir tedirginlik vardı ya birşeyler istediğim gibi gitmezse diye fakat ; fiesta organizasyon o kadar güzel ve tedbirli bir firma ki ne bir eksiğim nede beğenmediğim hiç birşey olmadı hatta kınamın tüm seyrini onlar organize... devam 

Nesrin & Dursun

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Beklediğimden de güzel bir organizasyondu gerek dans ekibi gerek süslemeler olsun herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir firma sürekli ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederim

Sümeyra & Oğuz

Düğün Tarihi: 28.04.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

BİR KONYALI OLARAK İLK DEFA BÖYLE BİRŞEYLE KARŞILAŞIYORUM.
MUTLU ETTİNİZ DESTEK OLDUNUZ HERŞEY MÜKEMMELDİ FİESTA ORGANİZASYON EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Aslıhan & Hüseyin

Düğün Tarihi: 15.09.2017

denizliden uşak sıvaslı’ya gelipte tüm ekibinizle özellikle müzisyen sanatçı,kına ekibi ve dekorlarınızla bizi bu kadar mutlu etmeniz karşısında hayran olduk, her şey çok güzeldi,herkese tevsiye ederiz. tek kelime ile muhteşemdi.

Cansu & Kamil

Düğün Tarihi: 08.07.2017

Kendimi Osmanlı sarayında bir sultan gibi hissettim. Mahallemizde büyülü bir atmosfer yaratabileceğinizi tahmin edememiştim. Danscı kızlar da ayrı bir güzellik kattı. Honaz ilçemizde böylesine bir kına gecesi yapılmadı.Çok teşekkür ediyorum

Mahsa & Kamran

Düğün Tarihi: 12.05.2017

İran’dan gelip de Denizli’nin incisi Pamukkale Rıchmınd otelde bu kadar keyifli bir düğünüm olacağını tahmin edememiştim.Ekibinize sonsuz teşekkürler

Naciye & Necip

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Çok memnun kaldım.Danscı kızlar roman dans şovlarıyla harikaydı, süslemeler,taht,yürüş yolu,ikramlar hepsi çok güzeldi. tavsiye ederiz. Ayrıntısına kadar yerine getirildi. Tüm Ekibe teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.