Demetce Düşler

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Düğününüzden önce, sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz ve doyasıya eğlenebileceğiniz bir kına gecesi düzenlemek ister misiniz? Demetçe Düşler Organizasyon ailesi olarak, sizin yerinize tüm ayrıntıları düşünüyoruz ve size muhteşem bir kına gecesi organizasyonu vaat ediyoruz!

Kına gecenizin kusursuz bir şekilde düzenlenmesini istiyorsunuz, fakat buna zamanınız yok! O halde, işi bir bilene bırakın ve size unutulmayacak bir kına gecesi deneyimi yaşatalım! Siz değerli çiftlerimizden öncelikle, nasıl bir kına gecesi hayalinizin olduğunu öğreniyoruz. Amacımız her zaman hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek olduğundan öncelikle fikrinizi alıyoruz. Sade veya gösterişli fark etmeksizin tüm beklentilerinize eksiksiz olarak yanıt verebiliyoruz.

Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekan ve konsepti belirledikten sonra, hazırlıklarımıza başlıyoruz. İlk olarak, davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenini ayarlıyoruz. Ardından, gecenin atmosferine uygun olacak şekilde, masa örtüleri ve aksesuarları yerleştiriyoruz. Sınırsız eğlencenin gece boyu sürmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi de kurduktan sonra, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu, mekanın girişine konumlandırıyoruz ve hazırlıklarımız sona eriyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılayarak, tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Bu sırada siz de, dans ekibimizle birlikte yapacağınız muhteşem gösteriye hazırlanıyorsunuz. Sonrasında, adeta görsel bir şölen eşliğinde sizi salona alıyoruz ve eğlenceniz başlamış oluyor.

Kına gecenizde konuklarınıza, yiyecek ikramlarında bulunmak isterseniz, sizin için eşsiz lezzetler hazırlıyoruz. Türk mutfağının en güzel mezeleri ve atıştırmalıklarını usta aşçılarımız, sizin için özenle hazırlıyor ve servis ekibimiz de bunları misafirleriniz sunuyor.

Denizli kına organizasyon firmaları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli çiftlerimize eşsiz olanaklar sunuyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenize ev sahipliği yapmamızı isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!