Manisa Arena

E-posta Gönder

Manisa Arena Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Manisa Arena Sıkça Sorulan Sorular

 • Manisa Arena kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Manisa Arena kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Manisa Arena kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Manisa Arena kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Manisa Arena kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Manisa Arena kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Manisa Arena kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Manisa Arena Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına merasiminizi işinde uzman, kaliteli ve şık bir salonda yapmak istiyorsanız Manisa Arena Düğün Salonu’nda sizi bekliyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle düğün, kına gecesi, sünnet, nişan, okul eğlenceleri, iftar yemekleri, kurumsal toplantılar, yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlarınızda sizi başarıyla ağırlayabiliyoruz. Kısacası sevdiklerinizle birlikte olacağınız tüm güzel anlarınızda sizi rahatlıkla misafir edebiliyoruz.

Samimi ve güler yüzlü personelimizle birlikte sizi en iyi şekilde ağırlamaya her daim özen gösteriyoruz. Yenilikçi bir yapıda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve sizin yerinize tüm detayları düşünüyoruz. Siz de kına gecenizin kusursuz olmasını istiyor, konuklarınızın keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız Manisa Arena’nın sizin için adeta biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve hizmet içeriğimizde yer alan imkanlardan size de bahsederek istediğiniz konsepti oluşturmanız konusunda size yardımcı oluyoruz. Yaklaşık olarak 750 ila 1000 kişi ağırlama kapasitesine sahip mekanımızda ferah bir atmosferi size sunuyoruz. Geniş dans pisti bulunan mekanımızda sevdiklerinizle birlikte keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kına eğlencenize dair en ince ayrıntıları düşünüyor ve kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Organizasyon sorumlularımıza kına müziği, mekan düzenlemesi gibi isteklerinizi rahatlıkla iletebiliyorsunuz. Sunduğumuz aksesuar kiralama hizmetimizle de hazırlıklarınızın yapılışı esnasında kolaylık sağlıyoruz.

Siz de Manisa kına gecesi mekanları arasında yer aldığımız Manisa Arena’da kına eğlencenizi yapmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla bizimle kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğleneceğiniz kına gecenizi düzenlemek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  2. Anafartalar Mah. Mimar Sinan Bulvarı Üzeri. İstanbul Yolu Doğtaş Mobilya Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Manisa Arena Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.