Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Malatya

Şazze Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şazze Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Şazze Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Şazze Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şazze Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şazze Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şazze Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Şazze Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Şazze Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şazze Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Şazze Restaurant Hakkında

Özel günlerinizi gerçekleştirmek için yeşillikler içinde harika bir ortam sunan Şazze Restaurant Cafe Catering kaliteli hizmet veriyor. Profesyonel, tecrübeli ve yetenekli ekibimizle davetlerinizi en iyi şekilde organize ediyoruz.

Peki, kına ya da bekârlığa veda etkinlikleriniz için size neler sunuyoruz?

Hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz restoranımızda şık ve modern bir şekilde döşenmiş iç mekânımız bulunuyor. Bunun yanı sıra bahçemizin ortasında bulunan minik bir İskoç barı ve çevresindeki yüzme havuzu ile güzel zaman geçirebileceğiniz bir ortam sağlıyor. Bahçemizin ışıklandırma ve ses sistemi sayesinde davetiniz eğlenceli geçiyor. Kalabalık organizasyonlarınızı düzenlemek için geniş bir alan sunuyor ve dilediğiniz şekilde süslüyoruz. Dekore etmeye başlamadan önce tarzınızı yansıtacak kına konseptini belirlemeniz için daha önceki tasarımlarımızı gösteriyoruz. Mekânımızda bulunan masa ve sandalyeleri istediğiniz konuma getirerek kına konseptinize uygun aksesuar ve renklerle dizayn ediyoruz. Kına gecenize katılan misafirleriniz için yemek menüsü hazırlamamızı talep ederseniz bizi önceden ziyaret etmenizi ve lezzetli yemeklerimizi tatmanızı istiyoruz. Catering alanında da hizmet verdiğimiz için yemeklerimizin kalitesine ve lezzetine fazlasıyla güveniyoruz. Hijyenik, sağlıklı ve kaliteli üretim politikası benimsediğimiz için daima daha iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Dünyanın her yerinden lezzetlere mutfağımız aracılığı ile erişebilirsiniz. Kullanılan ürünler ise günlük ve taze olarak temin ediliyor. Haftanın her günü etkinliğinizi düzenlemek için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü bir işletme olduğumuz için davetlerinize pozitif enerjimizi yansıtıyor ve sizinle en iyi şekilde ilgileniyoruz.

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Şazze Restaurant Malatya ile kolay bir şekilde iletişim sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahatça bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İnönü Üniversitesi Kampüsü Yüzme Havuzları Mevkii No: 22 Malatya/ Battalgazi

 • Haritadaki Konumu

  Şazze Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.