Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Malatya

Ipekyolu Düğün Salonu

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ipekyolu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ipekyolu Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ipekyolu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ipekyolu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ipekyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ipekyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ipekyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ipekyolu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ipekyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Ipekyolu Düğün Salonu Hakkında

Gelin adayları için önemli günlerden biri olan kına gecelerinizi geçekleştirmek için İpekyolu Düğün Salonu Malatya’ya bekliyoruz!

2004 yılında hizmet vermeye başladık. Eğlenceli kına geceleriniz için doğru tercih olmaya çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimiz, profesyonel bir hizmet veriyor. Bizi tercih etmeniz durumunda ilgilenilmeyen tek bir konuğunuz, cevaplanmayan tek bir sorunuz kalmayacağının garantisini veriyoruz. Temel amacımız memnuniyet. Bugüne kadar birçok çiftin kına törenine ev sahipliği yaptık. Tecrübemizle hep bir adım öne çıktık!

İlk olarak merkezi bir konumda bulunan mekânımıza kolay ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Davetlileriniz isterlerse toplu taşıma kullanarak veya özel araçlarıyla rahatlıkla salonumuzu bulabilirler.

Her mevsim en güzel geceye sahip olabiliyorsunuz. Mekânımıza konumlandırdığımız iklimlendirme sistemleri sayesinde yazları serin kışları ise sıcak bir organizasyon vaat ediyoruz.

Yemekli ya da yemeksiz alternatifler sunuyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hijyenik bir ortamda hazırlanan lezzetli yemeklerimizle ve ikramlarımızla konuklarınızın ağzına layık tatlar hazırlıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda dışarıdan anlaşma sağladığınız catering firmasıyla koordineli olarak çalışabiliyoruz.

Genel olarak geleneksellikten vazgeçemeyen çiftlerimizin tercihi olan geleneksel kına gecesi törenlerine farklı kültürlerin esintilerini de katabiliyoruz. Son yılların modası olan Hint kınası eğlencesi de düzenleyebiliyoruz.

Gecenize eşlik eden müzisyenlerimizde repertuarlarındaki şarkıları buna göre belirliyorlar. Geleneksel bir kına gecesi tercih eden çiftlerimizin organizasyonlarına Türk Halk Müziği sanatçılarımız da eşlik edebiliyor.

Kendi zevkinizi yansıtan kına geceniz için farklı aksesuarlar ve kına malzemeleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda size destek oluyoruz. Gereken durumlarda da çözüm ortaklarımızla beraber iş birliği yapabiliyoruz.

Arzu ettiklerinizi gerçekleştirmek ve hayallerinizdeki geceyi düzenlemek bizim işimiz. Siz ise bize güvenerek hazırlıklarınızı tamamlarken bu özel sürecin tadını çıkartın.

Hayalinizdeki kına gecesini gerçekleştirmek için Malatya İpekyolu Düğün Salonu İletişim bilgilerine teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Battalgazi Yolu Toptancılar Sit. Yanı Devecioğlu Apt. Altı No:131 Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.