Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Malatya

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Malatya’nın Doğanşehir Belediyesi’ne bağlı düğün salonunda uygun fiyatlı, şık bir düğüne imza atmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri salonumuza bekliyoruz. Sağladığımız fırsatlar ile çiftlerimizin yanında oluyor ve en mutlu günlerini hiçbir aksaklık yaşamadan gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Kına tahtı, kına sandığı, bindallı, kaftan, kına tepsisi gibi kına gecesi için oldukça önemli olan aksesuarları sizlere dilediğiniz gibi temin edebiliyoruz. Ekstra aksesuarlar için profesyonel bir hizmet sunan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz.

Evlenmeden önce sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz ve keyifli bir organizasyona imza atacağınız bugünü ölümsüzleştirmek için dilerseniz bir fotoğrafçıyla anlaşabiliyorsunuz. Hem fotoğraf hem de video çekimi ile yıllar sonra hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip oluyorsunuz.

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren güler yüzü bir ekip ile karşılaşacaksınız. Gece boyunca sizlerin yanında olacak ve isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sadece bir bakış uzağınızda olacak, gecenin sonuna kadar memnuniyetinizi sağlamak için hizmetlerimizi sürdüreceğiz.

Doğanşehir Belediyesi nikâh işlemleriyle de yanınızda olabiliyor. Düğününüzden önce nikâhınızı da gerçekleştirme imkânına sahip olabiliyorsunuz.

Sadece kına gecesi organizasyonlarınızda değil, düğünlerde, mezuniyetlerde, sünnetlerde, açılışlarda, bayi toplantılarında, kurumsal etkinliklerde, davet ve resepsiyonlarda, seminerlerde ve bunun gibi birçok farklı özel gecede bizi tercih edebiliyorsunuz. Bugüne kadar düzenlediğimiz sayısız organizasyon ile tecrübelendiğimizi ve hiçbir aksaklık yaşamadan sevdiklerinizle güzel bir etkinlik yaşamanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle en az 4 hafta öncesinden iletişime geçmek. Bu sayede hazırlık süreci için yeterli zamana sahip oluyor ve isteklerinizi en kısa ve en doğru şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Kına geceleriniz için sağladığımız bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeni, İçkale Sk., 44500 Doğanşehir/Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.